Jump to content



OZAKI DOTDOT DT100 2.0 12W Κοιτάξτε τιμή


Prokopas1442169067

Recommended Posts

OZAKI DOTDOT DT100 2.0 12W

Χαρακτηριστικά :

Στερεοφωνικά Ηχεία με συνολική ισχύς 12W RMS

DD (Dynamic Driver) για Καθαρότερο Ηχο σε Πρίμα και Μπάσα

Συχνότητα Απόκρισης 550Hz~20kHz

Μαγνητικά Θωρακισμένα

Είσοδος για Ακουστικά

Ειδικά Σχεδιασμένα για οθόνες LCD

http://www.multirama.gr/Multirama/dailyoffer.aspx?a_id=111&do_id=9

Αγορά με πιστωτική κάρτα 1 €

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

ψιλοχλωμο μου φαινεται να τα εχει μονο 1 ευρω ... ξερω 'γω με ενα ευρω ουτε καραμελες δεν παιρνεις καλα καλα . Εχει παει κανεις απο το μαγαζι να δει εαν ισχυει η προσφορα ?

παντως εαν καποιος σκεφτεται να τα παραγγειλει ας παραγγειλει και για μενα και του κανω δωρο και τα δικα του !!! :118:

Link to comment
Share on other sites

Prokopas να 'σαι καλά ρε φίλε που μας ειδοποίησες :006: . έβαλα μια φίλη μου με πιστωτική και πήρε δύο. όντως 1€ έκανε δεν ήταν τυπογραφικό. καλά απίστευτη τιμή δεν το έχω ξανασυναντήσει πουθενά τέτοιο πράγμα άρχισαν μήπως τα ληγμένα στο multirama???

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να άρχισαν τα ληγμένα. Για διαφήμιση το έκαναν. Γι' αυτό κιόλας οι αγορές γίνονταν μόνο από το Internet και ο αριθμός των κομματιών ήταν περιορισμένος.

Piratis δεν κάνει τίποτα

Link to comment
Share on other sites

τελικά άρχισαν τα ληγμένα δείτε σήμερα τι πουλάνε.

multirama

Αμαν,αν τσιμπίσει κανείς με πιστωτική θα με σώσει αν μου δώσει την μία. Plz όποιος έχει την καλοσύνη να μου πεί...

Link to comment
Share on other sites

Οι παραγγελίες γίνονται μέσω τηλεφώνου; το 801-11-15000 που δίνει είναι συνεχώς κατελλημένο και το 2106242000 για αθήνα δεν αντιστοιχεί πουθενά.

Ρε παιδιά έχει πάρει κανείς προϊόν ή μήπως παίζει καμιά απάτη;

Link to comment
Share on other sites

Μισό λεπτό... άν έχουν 15 κομμάτια που τους περίσεψαν και δεν τα δώσουν χάνουν 15 ευρώ...χμ...λίγο ύποπτη μου κάθεται η όλη φάση. Δε νομίζω να κάνουν αυτή την ιστορία για 15 ευρώ. Ρε μπας και μαζεύουν αριθμούς πιστωτικών;

Με 1 ευρώ που δίνουν το κομμάτι πάλι ζημιά έχουν και μεγάλη μάλιστα. Άρα κάτι άλλο παίζει...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.