Jump to content


air filter??


louis_gas

Recommended Posts

Ρε παιδια πειτε καμια ιδεα πως να φτιαξω φιλτρα για τα ανεμιστηρακια που να μην κοβουν τον αερα..

εχω καποια της ΑΚΑΣΑ αλλα κοβουν αρκετα..

ειχα ακουσει πωσ μπορεισ να βαλεισ καλσον η φιλτρα απο αποροφητηρα. ειναι αποτελεσματικα?

Link to comment
Share on other sites

με το καλσον κ ενα λαστιχο μπορεις να κανεις μια χαρα φιλτρακια,το καλο ειναι οτι μπορεις να μεγαλωσεις κ μικρινεις το airflow αναλογα ποσο θα τεντωσεις το καλσον.

tips

1.μη σε πιασει η μητερα σου με το καλσον της

2.μη σε πιασει ο πατερας σου με να παιζεις με τα καλσον της μανας σου

Link to comment
Share on other sites

και χτες το βραδυ σκεφτομουν να αγορασω φιλτρακι για την volcano 12,της οποιας

τα fins μπουκωνουν απο τη σκονη με ανοιχτο το κουτι..

καλσον λοιπον!!! τοσο απλο ηταν τελικα...

κουκλα θα ειναι με το καλσονακι!

μαλιστα οταν θα εχω κοσμο θα της βαζω ενα διχτυωτο να δειχνει ακομα πιο ομορφη..

Link to comment
Share on other sites

λολ...

Το καλτσον οντως ειναι πολυ καλο....το εχω δοκιμασει...

Τωρα για το φιλτρο αποροφητηρα...ειναι υαλοβαμβακας...και εκτως του οτι ειναι πολυ παχης και κοβει πολυ αερα...θα σε δυσκολεψει πολυ να το προσαρμοσεις πανω στα φανακια σου...

Οποτε καλσον...αν και υπαρχουν υλικα οπος σιτες που θα βρεις σε καταστηματα για μακετες....που κανουν τρομερη δουλεια και δεν κοβουν καθολου αερα..

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω χρησιμοποιησει καλτσον και πεπλο (τούλι) μπομπονιερας.

Για μενα το καλυτερο ειναι το δευτερο γιατι πλενεται και δεν χαλαει.

Με ενα κοματι δηλαδη για καθε ανεμιστηρα εισαι οκ, μολις βρωμισει, το πλενεις και το ξαναβαζεις.

Link to comment
Share on other sites

Μια αλλη ιδεα, το οποιο εχω δοκιμασει και δεν ηταν κακο, ειναι το πρασινο μερος ενος σφουγκαριου. Υπαρχουν στην αγορα μεμονομενα κομματια, δεν χριαζεται να παρεις ολο το σφουγκαρι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.