Jump to content


All Official And Modded Catalyst - Μέρος Πρώτο


tefra1442169066

Recommended Posts

παντως εγω μαλλον δεν θα ξαναδοκιμασω official οδηγους αφου ειπαν οτι πλεον δεν θα αναβαθμιζουν το απλο control panel και θα αναβαυμιζουν μονο το νεο ccc μου εμενα μου σπαει τα συκωτια και δεν το χωνευω . απο την αλλη το φοβερο control panel στους omega απλα δεν παιζεται .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Tefra, σου δίνω ένα ακόμα link το οποίο είχα παλιότερα δημοσιεύσει στα νέα:http://users.erols.com/chare/video.htm

Αναφέρεται στα τεχνικά χαρακτηριστικά όλων των επεξεργαστών γραφικών από όλες τις εταιρίες και πάρα πολλά links με reviews. Δεν ξέρω αν σε ενδιαφέρει γιατί ασχολείσαι αποκλειστικά με τους drivers για ATI...

Link to comment
Share on other sites

outlaw εγω σκεφτομαι οτι και να βγαλει ο Omega 5.1 δεν θα ειναι τοσο καλοι οσο οι 4.12 μονο και μονο επειδη οι official 5.1 ειναι κατα πολυ χειροτεροι των 4.12 και το μονο παραπανω που εχουν ειναι οι τροποποιησεις στο ccc. αληθεια τι σκεφτεσαι να παρεις καμια 6800 ?

mariost το Link σου δεν μου δουλευει δυστυχως αλλα μπορει να ειναι και δικο μου προβλημα με την vivodi καποια site οπως των unian δεν μου ανοιγει

Link to comment
Share on other sites

Όντως 5.1 είναι Half Lifeάδικοι. Σ' όλα τ άλλα τους πήρε ο κατύφορος....άσε που το ccc είναι για τα μπάζα και με μια ISDN παγώνω στο άκουσμα οτι κάθε driver update θα μου κοστίζει στον πΟΤΕ.

Ναί, μάλλον, θα το κάνω το αμάρτημα και θα ξαναγυρίσω πίσω στα πάτρια εδάφη της μαμάς Νί-Βίντια (λολ). 6800LE λέω να δοκιμάσω μιας και για παραπάνω ούτε με παίρνει ούτε και θα έδινα κι αν είχα.

Link to comment
Share on other sites

big problems Για τους νεους omega σχεδον ολοι (κλαψ και εγω ) μετα το Install σε clean system υστερα απο εκαθαριση με το dc βλεπουν μια ωραιοτατη μαυρη οθονη . μεχρι τωρα η μονη λθση ειναι να τους περασεις πανω απο αλλους Omega ή πανω απο τους cat5.1 . (δουλευει μεν αλλα δεν την θεωρω λυση ) πισω λοιπον στους ωραιοτατους unian 5.1.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.