Jump to content


All Official And Modded Catalyst - Μέρος Πρώτο


tefra1442169066

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

διορθωσα το link του official site αλλα τα Links για να τους κατεβασεις δεν τα πειραξα καυως δεν μπορουσα να βρω τις παλαιοτερες εκδοσεις . δεν ξερω ποια γλωσσα ειναι αυτη για να κανω Translate

Link to comment
Share on other sites

διορθωσα το link του official site αλλα τα Links για να τους κατεβασεις δεν τα πειραξα καυως δεν μπορουσα να βρω τις παλαιοτερες εκδοσεις . δεν ξερω ποια γλωσσα ειναι αυτη για να κανω Translate

Ρωσικά μου φαινονται...

Link to comment
Share on other sites

thanks . πρεπει να ειναι οι καλυτεροι Modded 4.10beta οι Omega 2.5.90 επειδη ομως με τα beta δεν τα παω καλα περιμενω να βγαλει για stable εκδοση αν και δεν νομιζω μαλλον θα παει στους 4.12 beta θα δειξει εγω εχω κολησει με τους 2.5.76.

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν εγώ με τους 2.5.90 είδα αύξηση και στα 3dmark01 & 03 σε σχέση με τους 2.5.76, ενώ από ότι είδα σε ένα από τα παραπάνω review έβγαζε μειωμένα σκορ στο 03 τουλάχιστον (9600χτ χρονισμοί).

Link to comment
Share on other sites

Εχουν πρόβλημα στην απεικόνιση στο CS οι 2.5.9...στα άλλα σκίζουν...οι 4.10 μου

έκοψαν 100 πόντους απο το 3δμαρκ2005 αλλα με τους 4.11 τους ξαναπήρα πίσω :)

(στηρίζονται στους 8.07 που έχουν δώσει ρέστα σε απόδοση)

Έχω την αμυδρά εντύπωση όμως οτι στο NFSU2 που παίζω τωρα οι 4.10 έχουν λίγο καλύτερη εικόνα.

Link to comment
Share on other sites

με τους 4,10 είχα πρόβλημα στο Call of Duty multiplayer. Επαιζα για λίγο και μετά κολλούσε το pc. Με τους 2.5.90 όμως κανένα πρόβλημα.

Βασικά αυτοί οι drivers κάτι φτιάχνουν και κάτι άλλο χαλάνε καθε φορά....

Link to comment
Share on other sites

καποια games οnline χρησιμοποιουν ενα συστημα anti-cheat Punkbuster οπως και το call of duty . με τους 4.9 δεν υπηρχε προβλημα . κοιτα εδω στο 71 post τι δηλωσε ο Catalyst Maker

http://www.driverheaven.net/showthread.php?t=59234&page=5&pp=15&highlight=buster

Link to comment
Share on other sites

Ο omega αυτος δηλαδη που φτιαχνει τους τους Omega drives αυτες τις μερες επαιζε στην Open beta του WoW απλος ιδιωτης ειναι ο ανθρωπος ,απο εχτες που εκλεισε ξεκινησε το φτιαξιμο των 4.12betas για αυτο stay in tune , σε μερικες μερουλες θα τους εχει κυκλοφορησει !

Link to comment
Share on other sites

και εγω καπως ετσι κολησα με Omega οταν ακομα ειχα μια manli geforce2 στην αρχη και μετα με την 9600 και τωρα με την 9800προ . ομως ειχα ιδιαιτερο πλοβλημα με το mohpa και τους Omega 2.5.76 και με τους official 4.12beta ολα λυθηκαν φοβερη βελτιωση . σιγουρα οι Omega 4.12beta based θα ειναι τρομεροι .

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εγω που εχω μια 9500 softmodded to 9700 εχω προβλημα με ολους τους drivers που βασιζονται σε catalyst 4.11 & 4.12 beta, μου πετανε τρελα artifacts.

Μολις βαλω τους 4.10 ολα καλα.

Τι διαολο εχει κανει στους καινουργιους η ΑΤΙ?????

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εγω που εχω μια 9500 softmodded to 9700 εχω προβλημα με ολους τους drivers που βασιζονται σε catalyst 4.11 & 4.12 beta, μου πετανε τρελα artifacts.

Μολις βαλω τους 4.10 ολα καλα.

Τι διαολο εχει κανει στους καινουργιους η ΑΤΙ?????

Μη μου λες τέτοια!!

9500@9700 έχω κι εγώ και περιμένω τους Ω 4.12 για να δουλέψει καλύτερα το half life 2

:010:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.