Jump to content



Μητρικές σε stock που θα βρώ;


gto234

Recommended Posts

Γειά χαρά,

ξέρετε μήπως κάπου να έχει μητρικές σε στοκ;Ψάχνω μητρική με nforce2 MCP-T με soundstorm.Μου είπε ένας φίλος οτι στο Πλαισιο στοκ έχει κατι asus με 45€.Ισχύει;Κάπου αλλού θα βρώ;

Link to comment
Share on other sites

Στο ocs εχει σε καλή τιμούλα την Chaintech 7NJS ZENITH που είναι MCP-T αλλά στο site της nvidia δεν την έχει soundstorm certified και επίσης λέει οτι οι audio drivers δεν εγκαθιστώνται στην 7NJS ZENITH.Γιατί αυτό;Αν την πάρω λέτε να την πατήσω;

Επίσης ποια η διαφορά του NVIDIA nForce2 SPP με το Ultra 400?

Link to comment
Share on other sites

Στο ocs εχει σε καλή τιμούλα την Chaintech 7NJS ZENITH που είναι MCP-T αλλά στο site της nvidia δεν την έχει soundstorm certified και επίσης λέει οτι οι audio drivers δεν εγκαθιστώνται στην 7NJS ZENITH.Γιατί αυτό;Αν την πάρω λέτε να την πατήσω;

Επίσης ποια η διαφορά του NVIDIA nForce2 SPP με το Ultra 400?

Όχι και καλή τιμή....Τελευταία φορά τις είδα 15€ στο stockhouse του Πλαισίου.

Link to comment
Share on other sites

εχω παρει 4 μητρικες ως τωρα απο το στοκ.πισω απο το δακτυλο μου δεν κρυφτηκα ποτε.... ολες δουλευαν σωστα και αυτο το τσεκαρα κανα μηνα συνεχομενα πριν τις δωσω.μια ομως....ηταν σπασμενα 2-3 μοσφετς και δεν το ειχα προσεξει κατα την αγορα.την αλλη μερα την επεστρεψα και πηρα πιστωτικο.συνηθως τις δινουν χωρις παρελκομενα,οσες εχουν με τα φουλ παρελκομενα τις πουλαν μονο 20% κατω απο την τρεχουσα αξια οποτε δεν λεει...γενικα αν σε ενδιαφερει να στησεις κανα φτηνο μηχανακι χωρις εγγυησεις ειναι καλο το στοκ.απο κει και περα,δλδ να παρεις μητρικη απο κει για να κλοκαρεις κλπ ειναι ρισκο.μνημες και επεξεργαστες δεν ειδα ποτε.

Link to comment
Share on other sites

επιπλεον παιδες γενικα ολα τα μαγαζακια που πουλαν μεταχειρισμενα αθηνα να ξερεται οτι ψωνιζουν απο ....στοκ.παει ο τυπος και λεει φορτωσε τες ολες ( 50 μητρικες) αφηνει ενα πακετο μετα απο χοντρο παζαρι και φευγει.το εχω δει αυτο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.