Jump to content



Μητρικές σε stock που θα βρώ;


gto234

Recommended Posts

Αν δίνουν και εγγύηση κάτι είναι και αυτό.Το θέμα είναι μην πάρω και βγεί σκάρτη και μετά αναγκαστώ να πάρω κατι άλλο από το Πλαίσιο πάλι.

Αν πάρεις και βγει σκάρτη, πάρε τα λεφτά σου πίσω (αρκεί να το ανακαλύψεις γρήγορα). Αν δε διαθέτεις την απαραίτητη πειθώ, τύπωσε αυτή τη σελιδούλα από το ΙΝΚΑ.

http://62.192.64.71/default.asp?cid=26&sid=94&id=209&trd=1&fld=0

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χαιρεται ειμαι καινουριος εδω.Παρακολουθησα ολη την σθζητηση για stock.Λετε για stock του πλαισιου θα ηταν ευκολο να μου πειτε που ειναι γιατι δεν ξερω?ευχαριστο προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χαιρεται ειμαι καινουριος εδω.Παρακολουθησα ολη την σθζητηση για stock.Λετε για stock του πλαισιου θα ηταν ευκολο να μου πειτε που ειναι γιατι δεν ξερω?ευχαριστο προκαταβολικα

Κατ' αρχην καλωσορισες! :031:

Το stockhouse ειναι στο 2ο οροφο του καταστηματος της Μεταμορφωσης. Στην εξοδο της εθνικης μετα την Αττικη οδο, ειναι στα 2-3 στενα αριστερα και καμια 800ρια μετρα ευθεια.

Οταν μπορεσω θα ανεβασω και χαρτη.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστο παρα πολυ spresv θα περιμενω βεβαια και τον χαρτη.Βασικα ψαχνω μια μητρικη για ΡΙΙΙ 650 λεσ να βρω?

Μπα δεν νομιζω και γω...Αν και νομιζω οτι μπορω να σου βρω εγω αν ενδιαφερεσαι. Δεν δεσμευομαι ομως.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.