Jump to content



SATA DRIVERS ΚΑΙ ASUS A7N8X-E Deluxe


sofos1442169074

Recommended Posts

αρχικα χρονια πολλα και καλη χρονια !!

εστησα το πισι μου με την παραπανω μητρικη

παω να βαλω winxp sp1,αλλα δεν βλεπει το σατα σκληρο μου(wd 80giga).

λογικο,οποτε παω να περασω τους sata drivers που εχει το cd της μητρικης

ωστε να συνεχισω την εγκατασταση των win,αλλα δεν μπορω να

εντοπισω τους drivers..υποτιθεται οτι πρεπει να τους βαλω σε floppy

μετα F6,μετα R κτλ κτλ..

η ηλιθια η asus δεν παρεχει σε floppy τους drivers με αποτελεσμα να εχω μεινει χωρις pc..

αν υπαρχει καποιος με ιδια μητρικη και μπορει να με βοηθησει ,ας ποσταρει που μπορω να βρω τους οδηγους και πως θα φτιαξω μια δισκετουλα,ωστε να μπορεσω να εγκαταστησω επιτελους τους σατα οδηγους και ακολουθως τα windows..

Link to comment
Share on other sites

Μεσα στο cd ειναι ενας φακελος που εχει τους οδηγους για τον sata.Ειναι ο ιδιος φακελος που χρησημοποιεις και για να βαλεις τον ΣΑΤΑ μεσα στα windows περνεις ολο το φακελο οπως ειναι και τον βαζεις σε δισκετα! ;)

Link to comment
Share on other sites

4)SIISUPP.VXD ..αυτο το αρχειο δεν υπαρχει..εκτος αν ειναι μεσα στο φακελο gui ή linux..

και κατι αλλο αφελες..απλα copy-paste στο floppy? πρεπει μηπως να τα βαλω με καποιο προγραμμα?makedisk. ktl ktl??

Link to comment
Share on other sites

εγω γιατι βλεπω μονο 3 και οχι 4...

ρε σταυρο μπορεις να μου στειλεις με ενα mail ή msn τα αρχειακια να τελειωνουμε? μου εχει σπασει τα νευρα...το si3112r.sys είναι χύμα μαζί με τα αλλα 3??

Link to comment
Share on other sites

πηρα το sata.zip,κανω extract να δω τι εχει μεσα και μου εμφανιζει παλι 3... το οτι ειμαι σε ενα παλιο πισι με win98 εχει σχεση ?γιατι δεν μπορω να δω το 4ο αρχειο?

Εεεεεεεεεεεεεε???????????????? :119: :119:

Εγω μια φορα 4 εβαλα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.