Jump to content



Prescott 3.0E / 478 socket....stepping E0 !!!


KTM

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Mας δουλευεις ΔασκαλοΝερουλα? :050:

Σε πληροφορω οτι τα βολτ που εχεις (μια κι εχουμε παραπλησια μητρικη ASUS δεν εχεις??) ειναι λιγοτερα απο οτι δειχνει το BIOS αν τα πολυμετρησεις καπου 0.02 - 0.025 ειναι στην πραξη....

Εγω λοιπον με τοσο ρευμα ιδρωσα να φθασω τα 3750MHz.... :045:

Ριξε του καψιμο εκει που εισαι και μη του δινεις αλλο ρευμα για να πας καλυτερα....

Εγω τουλαχιστον σε τετοια ρευματα κερδισα 100ΜΗz (οπως εχεις δει στα post μου) αλλα στα μεγαλυτερα ρευματα τραβαει μπανανοειδη συγκλιση μοιραιο ειναι ετσι εξελισσεται το n.... :093:

Link to comment
Share on other sites

Άψογα οι Ε0 δείχνουν τα δόντια τους................... :003:

Eιναι πολυ θετικα τα αποτελεσματα σου μητσο, μπραβο. μεχρι στιγμης ομως δεν εχουμε καποιο δειγμα απο αντιστοιχο 939 για να συγκρινουμε. Ερχομαστε και μεις ομως:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Tι να συγκρινεις spresv? :042:

Δεν προκειται να δεις τετοιες συχνοτητες με AMD που να τον βαλεις στην Ανταρκτικη.... :025:

Aλλα αφου θες και νουμερα Α64 στα 2607MHz 11.2 - 11.5 fps και Ρ4 στα 3905MHz 17.5-18.5 fps επομενως?? :p

Link to comment
Share on other sites

Tι να συγκρινεις spresv? :042:

Δεν προκειται να δεις τετοιες συχνοτητες με AMD που να τον βαλεις στην Ανταρκτικη.... :025:

Aλλα αφου θες και νουμερα Α64 στα 2607MHz 11.2 - 11.5 fps και Ρ4 στα 3905MHz 17.5-18.5 fps επομενως?? :p

Περιμενω εναγωνιως τη μητρικη, και θα δωσω απαντηση:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξε spresv εδω δεν ειναι thread Intel vs AMD....

Οπως ξερεις εγω λεω την αληθεια σε οτι βλεπω και δεν ειμαι κολλημενος..

Εκει που πεταει η AMD ειναι στα SuperPi και σε Maths στα αλλα ειναι πισω ακομη...

Ας βγαλει ΗΤ και η AMD και θα επιστρεψω με τις μπαντες....

Link to comment
Share on other sites

Tι να συγκρινεις spresv? :042:

Δεν προκειται να δεις τετοιες συχνοτητες με AMD που να τον βαλεις στην Ανταρκτικη.... :025:

Aλλα αφου θες και νουμερα Α64 στα 2607MHz 11.2 - 11.5 fps και Ρ4 στα 3905MHz 17.5-18.5 fps επομενως?? :p

ουτε στην επιφανεια του Τιτανα να τον εβαζε δε θα επαιζε λολ:007:

(-170φευγα)

Link to comment
Share on other sites

Φανταστικός ο καινούργιος Ε0, καλύτερος απ'οτι περίμενα.

Μπορείς να μας πείς Temps και απο που τον αγόρασες;

P.S Πάντως βλέπω τον Seankon να υποστηρίζει Ιντελ και ακόμα δεν το πιστεύω :p

Link to comment
Share on other sites

Απο λαθος στην παραγγελια, αντι για 3.2 μου ηρθε 3.0

Σαν πρωτο δειγμα, δεν εχω παραπονο.

1.412 vcore απο bios και νερακι.

Τέτοια λάθη να γίνονται συχνά.

Mε γεια να το ξεσκ*σεις , ήθελα να πώ να το χαρείς ,

ΥΓ. Αν μπορείς βάλε και sandra multimedia γιατί απο την χαρά σου έβαλες 2πλό arithmetic με διαφορετικό όνομα. :041: .

Link to comment
Share on other sites

lol....βρε αντε πεσε να κοιμηθεις κ ασε μας.......:021:

Περιμενε κ σε κανα 6μηνο θα ειμαστε πανω απο τα 4....!...κ σε p-rating.....πανω απο 8....τωρα ειναι το αστειο....

Καλά σε ένα 6μηνο πές στον μπαμπά σου να στο αγοράσει.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.