Jump to content



Ποιον AMD?


Braveheart1980

Recommended Posts

Αν αγοραζατε ΑΜD σε ενα μηνα απο σημερα ποιον θα περνατε? :confused::confused:

(Αποκλειοντας λογω κοστους τους FX,εκτος και αν πεσουν θεαματικα σε εναν μηνα!)

Link to comment
Share on other sites

Πολλαπλασιαστη νομιζω!

Και εγω αμα επαιρνα θα ημουν αναμεσα στον 3200+ και 3500+ και μαλλον 3500+ αλλα μπορει και τον 4000+ αν ειχα πια πολλα χρηματα να διαθεσω!

Λιγο πιο λιανα....

Link to comment
Share on other sites

Λιγο πιο λιανα....

Δεν μας λές εσύ πιο λιανά λίγο :)

Πόσα δίνεις ?

Τι το θές ??

HArdcore overclock η ετσι γενικα?

edit . σε καμία περίπτωση δεν αξίζει ο 4.0@ Σώτο εκτός και αν σου πέφτουν απο τις τσέπες και θές να ελαφρώσεις. . πίστεψε με τόσο που κοστίζει εχεις επιλογές ,,, και επιλογές ,,, και επιλογές κοκ.

Link to comment
Share on other sites

Θελω κατι που να κρατησει οσο το δυνατον περισσοτερο , στα πλαισια βεβαια της εξελιξης των pc's.

Overclock θα με ενδιεφερε.

Ηδη ο P4 μου εδω και 2 χρονακια δουλευει στα 3 ghz με default ταση. Σε καμμια περιπτωση ομως δεν θα ανεβασα ταση. Και νερακι το ψιλοαποκλειω αλλα ποτε δε ξερεις.....

Αρα μαλλον οχι hardcore overclocking.....

Link to comment
Share on other sites

']ε μα δεν υποφερεσαι άλλο :100: :D :100:

την μια λες να σου κρατησει πολυ ' date=', την άλλη οχι fx , πιο κάτω άλλα .

είσαι διχασμένη προσωπικότητα το ξέρεισ ? :110: :110:[/quote']

Δεν εισαι ο πρωτος που μου το λες!! :039: :039:

Απλα στα μεσα Απριλη θα πρω κατι ανελπιστα λεφτα και εχω τρελλαθει τι να τα κανω!! Δε μπορω να περιμενω!!

Link to comment
Share on other sites

Απλα στα μεσα Απριλη θα πρω κατι ανελπιστα λεφτα και εχω τρελλαθει τι να τα κανω!!

Άμα έχεις κοπέλα, μπορείς να την πάρεις και να πάτε διακοπές. Άμα δεν έχεις μπορείς να νοικιάσεις πολλές για 1-2 ώρες να αδιάσεις και λίγο. Έχει κι άλλα η ζωή.

Link to comment
Share on other sites

Άμα έχεις κοπέλα, μπορείς να την πάρεις και να πάτε διακοπές. Άμα δεν έχεις μπορείς να νοικιάσεις πολλές για 1-2 ώρες να αδιάσεις και λίγο. Έχει κι άλλα η ζωή.

Ποιος σου ειπε οτι τα λεφτα δε μου φτανουν για να παω και διακοπες με την κοπελια μου?!?!?!

Παντα μου αρεσαν τα ταξιδακια! Και τα πισια βεβαιως-βεβαιως!! Και τα αμαξια!! Βρουμ , βρουμ!

Οσο για το "νοικιασμα" δεν το σχολιαζω.....

Link to comment
Share on other sites

Άμα έχεις κοπέλα, μπορείς να την πάρεις και να πάτε διακοπές. Άμα δεν έχεις μπορείς να νοικιάσεις πολλές για 1-2 ώρες να αδιάσεις και λίγο. Έχει κι άλλα η ζωή.

Σε βρισκω απολυτα σωστο :023:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.