Jump to content



Watercool in my stacker (56k warning)


aristos87

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply
Αυτά... απο θερμοκρασίες είμαι...σε normal συχνότητες

Δωμάτιο ~20οC

Cpu Idle ~26oC

Full load ~33oC

Δωσε περισσοτερες πληροφοριες...

Αυτα μας ενδιαφερουν....

ΜadKiller υπαρχουν και φανες ερυθρης αποχρωσης. :098:

Link to comment
Share on other sites

Στα 2650 έχω μετά απο κανα 24ωρο 100% load 38 ακατέβατα! Θέλω να βάλω ένα φανάκι για να ψύξω τις ράμ και θα πάω και παραπάνω... σιγά σιγά... :D

Πολυ καλο σε βρισκω! Συνεχισε την καλη δουλεια man.. :109:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μιας και δεν ειχα σχολειασει, it's time to do so. Μπραβο για την πολυ καλη δουλεια.

Μια ερωτηση μονο: το ψυειο ειναι βιδωμενο, ή "μετεωρο"? Αν ειναι βιδωμενο, πως το βιδωσες?

Link to comment
Share on other sites

Αν δίαβαζες λίγο καλύτερα θα καταλάβαινες οτι οι κούρμπες στα τελειόματα των φίνς μαγκώνουν σε 4 σχισμές που έχω κάνει στο γύρισμα τις λαμαρίνας στόν πάτω του στάκερ... βιδώνει και η αλουμινοκατασκευή απο πάνω με τους ανεμιστήρες και το ψυγείο δεν μετακινήτε ουτε mm!! Ότι δεν κατάλαβες θα στο πώ πιο αναλυτικά την κυριακή αν έρθεις ;)

Link to comment
Share on other sites

Αριστείδη πολύ ΧΑΛΙΑ δουλειά ρε!!!

Τι είναι αυτά ρε, δεν ντρέπεσαι ???

αλλά πάντα κουφιο(?)κέφαλος ήσουν :D

Πιστεύω πάντως πως μπορείς να βελτιώσεις λίγο τον φωτισμό του case.

Κανά εφετζίδικο στην μούρη σου λείπει.

{ για αποφυγή παρεξηγήσεων, τα αρχικά σχόλια είναι φιλική πλάκα πρός τον αγαπητό Aristo }

Link to comment
Share on other sites

Πολύ προσεγμένη δουλεία και πολύ καλες θερμοκρασίες.

2 ερωτησεις έχω:

1) Οι ανεμιστήρες του ψυγείου δολεύουν καλα? Ρωτάω γιατι αν βλέπω καλά είναι 25mm πάχος και πολύ κοντά στο πάτωμα και είναι πιθανόν να "μπουκώνουνε" και να χάνουνε πίεση

2) Πόσο vcore έχεις δώσει?

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά δουλεύουν...... φαίνετε και απο τα αποτελέσματα....

Οσο για το vcore είναι περίεργη ιστοριία και πρέπει να γράφω 10 ώρες να αναλύσω τη μου συμβαίνει... πάντως κάπου στα 1.65 με 1.7 δεν ακούει χριστό ποιο πάνω.... έχω δώσει και 1.85 έτσι για πλάκα αλλά ......... :110:

Oσο για ο/c

ocbaby4li.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά δουλεύουν...... φαίνετε και απο τα αποτελέσματα....

Βασικά το αποτέλεσμα είναι άσχετο με την ερώτησή μου. Έτσι και αλλιώς οι Α64 δεν ανεβάζουν θερμοκρασίες. Απλά ρώτησα γιατί συζητάγαμε τη θέση αυτή για το ψυγείο με ένα φίλο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.