Jump to content



Μεταχειρισμένη μητρική από πλαίσιο. Αξίζει;


Georges

Recommended Posts

To μόνο κακό ήταν ότι δεν είχε μεταλάκι... Αυτό το από πίσω που φαίνονται οι τρύπες για τα πληκτρολόγια και ποντίκια.

Έχει κανένας;

Έχω ζητήσει πολύ πριν από σένα. Προηγούμαι λοιπόν. :040:

Παρακαλώ αν βρεθεί κανένα, το θέλω εγώ.

Link to comment
Share on other sites

αν πειτε σε τεχνικο να σου δωσει ενα απο τα εκατονταδες που εχουν απο χαλασμενα κλπ σιγουρα καποιο θα βρειτε, στο πλαισιο αναφερομαι. εγω ετσι πηρα ενα αλλα δυστηχως εχω μονο ενα

παντως μου κανει αντυπωση η τιμη της, εγω ειχα παρει 40 ευρω το δεκεμβριο.

Link to comment
Share on other sites

παντως μου κανει αντυπωση η τιμη της, εγω ειχα παρει 40 ευρω το δεκεμβριο.

Αν τύχει να περάσεις την ημέρα που έχουν αποφασίσει να τις ξαποστείλουνε και αν είσαι αρκετά τυχερός να προλλάβεις τους άλλους τότε την βρίσκεις με 40€. Αλλά τις ποιο πολλές φορές και για stock οι τιμές είναι ακριβές...

Link to comment
Share on other sites

γιαννη ειναι πασιγνωστο οτι οι υπαλληλοι του πλαισιου εμπορευονται τα προιοντα του στοκ. ειδικα στη μεταμορφωση εχει 2 κατηγοριες, τα αυτα απο δεξια και τα αριστερα πισω απο τη βιτρινα. Ολα εκεινα πανε σε γνωστους , μια φορα μπηκα μεσα και πηρα ενα καινουριο τσηφτεκ και μου λεει ο υπαλληλος, αστο αυτο ειναι μη τιμολογημενο ελα αυριο να το παρεις, φυσικα την αλλη μερα ειχε "πουληθει". Τεσπα αν εισαι τυχερος καλως αλλιως πλερωνε :D

Link to comment
Share on other sites

Καλα βρε παιδια πως κανετε ετσι για ενα μεταλακι!

Εγω την εχω χωρις το μεταλο στο πισω μερος και ειναι jet!

Αν και θα παω να κοιταξω αυτο με τους τεχνικους!

Μπαίνει σκόνη από εκεί. :009:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το μόνο κακό ήταν ότι δεν είχε μεταλάκι... Αυτό το από πίσω που φαίνονται οι τρύπες για τα πληκτρολόγια και ποντίκια.

Έχει κανένας;

απ' ότι βλέπω μένεις ηλιούπολη.

κατέβα στη LASE Kομνηνών 16 Ελληνικο πίσω από το πράκτικερ στο υπόγειο και ζητα από τα παιδιά εκεί.

μονο να θυμάσαι την διάταξη γιατί θα ψάξεις μονος σου στα κουτιά τους

Link to comment
Share on other sites

απ' ότι βλέπω μένεις ηλιούπολη.

κατέβα στη LASE Kομνηνών 16 Ελληνικο πίσω από το πράκτικερ στο υπόγειο και ζητα από τα παιδιά εκεί.

μονο να θυμάσαι την διάταξη γιατί θα ψάξεις μονος σου στα κουτιά τους

Τι έχουν εκεί? Stock ή μεταχειρισμένα?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.