Jump to content



e-shop παει και αυτο.......


steve_m

Recommended Posts

Kαλως ορισες στο φορουμ Χριστινα :flower:

Kανονας ειναι να γραφουμε ολοι ελληνικα κατ αρχην ;)

Aν θελεις να σε βοηθησουμε με την εργασια σου ανοιξε ενα νεο θεμα κ ρωτα ποιοι θα ηθελαν να συμμετασχουν,σιγουρα θα βρεις αμεση ανταποκρηση :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Στην αγορα αν εχεις γνωστο παιζει πολύ το χωρις Φ.Π.Α .

Αλλα οσες φορες εχω πάρει(απο μικρες επιχειρήσεις χωρις φπα) οι τιμες ειναι λιγο ποιο χαμηλές ή στα ίδια επιπεδα με το e-shop.

καληνύχτα,

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xristina83

Σε εωχαριστω.

Ok παιδια συγνωμη απο βιασθνη τα αγγλικα απο δω κ περα μονο ελληνικα.

Ααχχ...πολυ βιαζεσαι κ σκονταφτεις :p

Χαλαρα...τετοιες ωρες συνοδευονται απο ενα ουισκακι :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael

Ααχχ...πολυ βιαζεσαι κ σκονταφτεις :p

Χαλαρα...τετοιες ωρες συνοδευονται απο ενα ουισκακι :D

πινεις που πινεις..πιε κατι καλο ρε αδερφε!!Φτιαξε ενα προχειρο Μοχιτο η ενα Malibu με ανανα να απολαυσεις ατελειωτα:p

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εφαγα μιση(ολοκληρη δεν αντεξα) καυτερη μακαροναδα...αν πιω βοτκα θα βγαλω φωτια...αλλα και παλι αφου το ταλαιπωρεις το σηκωτι σου ας ειναι με κατι γευστικο:cool:

Link to comment
Share on other sites

Εγω χτες βραδυ εφαγα δυο πιατα μακαρονάδα ειχα παραφουσκώσει αλλα πεινούσα,, τρωω μια πιτσουλα, και μετα ριχνω ενα σουβλακι σε πιτα ειχα σκάσει δεν μπουρασα να περπατισω , πινω μια coka light αλλα τπτ, μετα απο κανα 3ωρο οταν τα χώνευα ήπια κατι τσιπουρακια για να στρώσω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

και ποιο ειναι αυτο?

Λοιπον ... στην καστορια εχει ενα δισκαδικο ενοικιασεις DVD λεγετε νοτες... εχω βρει ποιο φθηνα πραγματα απο το ε shop

... θα κοιταξω αυριο να συγκρινω τιμες ... οκ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από totally_wired [11-01-2005 13:48]

Το μόνο που έχει κάλες τίμες πλέον εκτός απο αυτούς τους 2 είναι η cosmodata. Τον 3.2 478 (μιας και αναφέρθηκε) τον έδινε 216

Ναι αλλα αν χρειαστεις rma (που θα χρειαστεις) πηρες τον γνωστο πουλο! :D

Καλυτερα να το κανουν μπακαλικο μιας και δεν θαχουν τοσες επιστροφες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JimmyFox

Το e-shop δεν επισκευάζει τα laptop. Χάρη σου έκανε που το πήγε στην Alman και δεν πήγες εσύ.

Τι λες ρε φιλαρακο σοβαρα ? Αυτο δεν μου το ειχαν πει οταν το αγορασα...

Και να σου πω και κατι αν στους παλιους πελατες φερονται ετσι ,φαντασου στους νεους τι εχει να γινει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Astacus

Τι λες ρε φιλαρακο σοβαρα ? Αυτο δεν μου το ειχαν πει οταν το αγορασα...

Και να σου πω και κατι αν στους παλιους πελατες φερονται ετσι ,φαντασου στους νεους τι εχει να γινει.

Το θέμα δεν είναι τι λένε, το θέμα είναι τι γράφουν τα χαρτιά.. και είμαι σίγουρος ότι σε κανένα συνοδευτικό έντυπο του φορητού δεν αναφέρει το e-shop ως εξουσιοδοτημένο service....

Συγγνώμη δλδ, εσύ έχεις την πεποίθηση ότι το κάθε κατάστημα κάνει και service στα προϊόντα που πουλάει?

Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε μου δεν εχω την απαιτηση να εχει και το service αλλα εχω την απαιτηση να μην με κοροιδευουν.Το λαπτοπ το εχουν απο 1η Νοεμβριου. Ξερεις ποσες εχουμε σημερα ?

Ασε που εχω ανεβει 3 φορες και η απαντηση τους ηταν αυριο θα μας ερθει. Μιλαμε για απαραδεκτα πραγματα λες και αλλη δουλεια δεν εχω να ανεβαινω καθε τρεις και λιγο στο χαλανδρι.Ασε τα τηλεφωνα του σερβις που δεν απαντουν ποτε...

Link to comment
Share on other sites

απλα με εκνευρισε η απαντηση που πηρα, οτι δηθεν μου εκαναν χαρη που ανελαβαν την επισκευη. Σε οτι εχει να κανει με τα service τα γνωριζω απο μεσα εχω ασχοληθει πολλες φορες με τετοια θεματα στο μαγαζι που εργαζομαι. Απο την αλλη δεν μπορω να καταλαβω την λογικη που εχουν καπιοι διανομεις εδω στη ελλαδα να πουλουν καποια εξαρτηματα με εγγυηση και οταν ερθει η ωρα να τα αντικαταστησουν βαζουν τον πελατη να τρεχει για την επισκευη...

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το e-shop για αλλαγή της (λάθος) μνήμης...

Τελικά τους πήρα εγώ τηλ. (μάλλον γράψανε το e-mail που τους έστειλα στα @@ τους) και μετά από κάμποση ώρα αναμονής (3-4 λεπτά ποιοτικής μουσικής) ο τύπος μου είπε ότι γενικά υπάρχει πρόβλημα με τα μοντέλα στις OCZ με την ονομασία τους. Μου είπε να στείλω πίσω την μνήμη την ερχόμενη Δευτέρα (με δικά τους έξοδα) για να μου την αλλάξουν.

Όταν τον ρώτησα αν όντως είναι διαθέσιμη η μνήμη platinum (ώστε να μην περιμένω να τους έρθει από το εξωτερικό), μου είπε ναι. Ωστόσω όπως θα δείτε και εσείς στο site δεν φαίνεται κάτι τέτοιο. Πάντως, για να σιγουρευτώ για τη διαθεσιμότητα της platinum, μου είπε να πάρω τηλ. στο service (;;;).

Δυστυχώς μετά από καμιά 10αριά προσπάθιες (με χρονικά κενά ανάμεσα) δεν κατάφερα να πιάσω γραμμή... οψόμεθα λοιπόν.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.