Jump to content



3DMark05 Database :: TOP 30 List


DJD

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Προτεινω να γινει τοπ 30 αρα να μην αναφερονται τα ονομα των χρηστων που εκανε το καθε σκορ. Αρκει που θα το γνωριζει ο εαυτος μας αν μπουμε στη λιστα δηλαδη.

Ειναι σαν να κανουμε λιστα με τα πιο καλα-ακριβα αμαξια και διπλα να εχουμε τα ονομα αυτων που τα εχουν!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

Η γραφειοκρατία του thelab ξαναχτυπά, αν δε λαδώσεις σε αυτό τον τόπο δε γίνεται τίποτα τελικά.

Σαν δεν ντρεπομαστε λιγο! Ποιο αντμινι θελει να βαλει SLI και να χαρει κατευθειαν την πρωτη θεση??

@morfeas-dsl- : Ομολογω οτι δεν καταβαινω το σκεπτικο σου! Που ειναι η πλακα αν δεν εχει ονοματα διπλα???

Link to comment
Share on other sites

Να σκεφτομουνα ποιος εχει τα καλυτερα σκορς? Οποιος εχει τον καλυτερο επεξεργαστη-καρτα γραφικων.Και ξανασκεφτηκα ποιος τα εχει ολα αυτα? Οποιος εχει δαπανησει περισσοτερα χρηματα. Επομενως το να βαλουμε τα σκορ ειναι πολυ λογικο, τα ονοματα δε χρειαζεται να μπουνε, μη θεωρηθει οτι κανουμε και επιδειξη ποιος εχει το ταδε μηχανημα κτλ,γιατι εμμεσα αυτο γινεται

Link to comment
Share on other sites

Για μια μουρη ζουμε!:cool:

Το τοπ30 αυτο το σκεπτικο εχει. Ποσταρει ο καθενας το καλυτερο του και αν τα καταφερει ειναι στο τοπ30. Και δεν ειναι μονο θεμα του πιο ακριβου pc αλλα και του πιο κλοκαρισμενου!

Το να μπουν τα σκορ χωρις ονομα θα ειναι απλα μια συλλογη-λιστα σκορ. Ενω με ονομα εχει και λιγο την εννοια της κοντρας εστω και για την τελευταια θεση του τοπ 30 και εκει ειναι ο ολος χαβαλες!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morfeas-dsl-

Να σκεφτομουνα ποιος εχει τα καλυτερα σκορς? Οποιος εχει τον καλυτερο επεξεργαστη-καρτα γραφικων.Και ξανασκεφτηκα ποιος τα εχει ολα αυτα? Οποιος εχει δαπανησει περισσοτερα χρηματα. Επομενως το να βαλουμε τα σκορ ειναι πολυ λογικο, τα ονοματα δε χρειαζεται να μπουνε, μη θεωρηθει οτι κανουμε και επιδειξη ποιος εχει το ταδε μηχανημα κτλ,γιατι εμμεσα αυτο γινεται

Μεγάλε είσαι λάθος

Είναι σημαντικό να μπούνε όλες οι πληροφορίες για τον απλό λόγω , όταν ένας έχει σχεδόν ίδια hardware με εμένα και βγάζει αρκετά καλύτερο σκορ τότε καλά είναι τα ονόματα να υπάρχουν για να πέφτουν και οι κατάλληλες ερωτήσεις και διάφορες απορίες

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg [Σήμερα, στις 15:34]

Μεγάλε είσαι λάθος

Είναι σημαντικό να μπούνε όλες οι πληροφορίες για τον απλό λόγω , όταν ένας έχει σχεδόν ίδια hardware με εμένα και βγάζει αρκετά καλύτερο σκορ τότε καλά είναι τα ονόματα να υπάρχουν για να πέφτουν και οι κατάλληλες ερωτήσεις και διάφορες απορίες

Συμφωνώ απόλυτα.

Έτσι κι αλλιώς είναι τόσο αναξιόπιστα πια αυτά τα bench που το να πουλήσεις μούρη πια δεν λέει και πολλά.

Cheats συγκρίνουμε και όχι κάρτες.

Speaking of the devil :

MSI 6800 (16,6vp) @ 425/800 , 1.5Vgpu

forceware 71.20

5173

με 66.93 στις ίδιες συχνότητες δίνει ~300marks κάτω :getlost:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell [Χθες, στις 02:02]

Η γραφειοκρατία του thelab ξαναχτυπά, αν δε λαδώσεις σε αυτό τον τόπο δε γίνεται τίποτα τελικά.

Οπως εγραψα και σε προιγουμενο post μου,ο μονος τροπος για να δειτε 3D top30 ειναι:

α)Να μου ερθει επιτελους αυτο το μ@μημενο το MSI.

β)Να δωσει καποιος ποιο πολλα λεφτα στους admins απο οσα εδωσα εγω:p

Link to comment
Share on other sites

ΟΜG 18oς όταν λέω εγώ ότι είμαι πρώτος στο ORB δε με ακούγατε και γελάγατε.

Μπράβο στο DJD, Σουηδό, και PGM και όποιος άλλος βοήθησε στην δημιουργία τους, και πάλι μπράβο :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vdeseris

Ένα με την νέα (nVidia) κάρτα. Μην δίνουμε και score στην ATi! :p3827

μπραβο σας παιδια.

βασιλη απο φανατικος atακιας εχεις γινει φανατικος nvidiακιας βρε πως αλλαζουν οι ανθρωπη:p:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 01:47]

μπραβο σας παιδια.

βασιλη απο φανατικος atακιας εχεις γινει φανατικος nvidiακιας βρε πως αλλαζουν οι ανθρωπη:p:hehe:

Δεν μπορούσα άλλο με τα cheats της ATi και είπα να το γυρίσω σε nVidia... :p:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.