Jump to content



3DMark05 Database :: TOP 30 List


DJD

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 08:52]

Δυστηχως ναι

Pencil mod, πολυ ευκολο και αυτο.

Πολύ έυκολο και για κάψιμο, ή πολύ εύκολο και χωρίς RMA? για εξηγήσου και μαρτύρα τι κρύβει η ψυχή σου :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ταραμας

Πολύ έυκολο και για κάψιμο, ή πολύ εύκολο και χωρίς RMA? για εξηγήσου και μαρτύρα τι κρύβει η ψυχή σου :D

Google it

http://www.google.com/search?q=X800XT+pencil+mod&start=0&start=0&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official

Link to comment
Share on other sites

ενα σχετικα χαλαρο γιατι θελω να βαλω και το xt bios kai νομιζω οτι η μνημη ισως ανεβει αλλο λιγο... σημερα εκανα vgpu modd και το bench ειναι σε συχνοτητες 480/380

ποσο ειναι ενα σχετικα ασφαλες ρευμα για τον πυρινα??εχω νερο στην καρτα...

post-234-1416071353,3197_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 13:03]

http://www.vr-zone.com/?i=817&s=1

Γνωστό, είμαι στο vrzone και το έχω συζητήσει, πώς όμως μπορείς να είσαι σίγουρος για τα volt που έχεις δώσει? 0,1 παραπάνω την στέλνουν στον παράδεισο, το εξακρίβωσες ή έκανες την προσευχή σου και προσώρησες απλά :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ταραμας

Γνωστό, είμαι στο vrzone και το έχω συζητήσει, πώς όμως μπορείς να είσαι σίγουρος για τα volt που έχεις δώσει? 0,1 παραπάνω την στέλνουν στον παράδεισο, το εξακρίβωσες ή έκανες την προσευχή σου και προσώρησες απλά :D

Ποτε δεν εισαι σιγουρος για τιποτα:hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

ακομα με stock αερα ... :(

οταν βαλω καλη ψηκτρα στην καρτα (και cpu )θα ξανα ποσταρω

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=209890

Αψογος borg....γρηγορα να βαλεις τον καλο τον "αερα" να παρεις και αλλο..τα 7Κ ειναι κοντα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis [Σήμερα, στις 01:37]

Αψογος borg....γρηγορα να βαλεις τον καλο τον "αερα" να παρεις και αλλο..τα 7Κ ειναι κοντα.

Μάλλον ναι θα τα περάσω τα 7k

Σε λίγες μέρες θα πάρω και μνήμη γιατί τώρα περιορίζομαι πολύ επίσης και με καλό cooler στο cpu γιατί τα 2320 με 232 να πούμε την αλήθεια δεν είναι καθόλου καλά

Ευτυχώς με μένει η ψήκτρα από το cpu και λέω να βάλω αυτήν στην ΑΤΙ :D

Link to comment
Share on other sites

Borg,

καλός, κοίτα να την χαρείς την κάρτα, μην παρασυρθείς μόνο απο τα νούμερα, εγώ το βράδυ βάζω games στο pc του γιού μου και τα χαζεύω, είναι πραγματικά το κάτι άλλο αυτές οι κάρτες.

Αντε και στα 7κ :clap:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.