Jump to content



3DMark05 Database :: TOP 30 List


DJD

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 22:27]

Λιγο πιο ψηλα, 1.61V Vgpu aircooled

6886

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=205747

Για κάνε το δίφραγκα ρε ασταμάτητε, 1,61 V και πήγε ο πυρήνας 650? χωρίς πρόβλημα? σταθερά? για αρχή modάρισμα έκανες? πότε πότε έχεις κάτι ιδέες που με ενδιαφέρουν για κάνε επεξήγηση να το εξετάσω το φαινόμενο:D

Link to comment
Share on other sites

και ενα δικο μου...........490/760 με νερο.

πριν βγει το σκορ τα παιξα και εδινα δικιο στον κρομα που ελεγε οτι θα κλαψουνε μανουλες.......εβλεπα κατι 4αρια fps και σκεφτομουνα οτι θα βγαλω κανα 1000αρη μαξιμουμ:sick:

post-596-1416071348,7441_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 01:42]

Τα 650 ειναι απλως benchable, για πληρη σταθεροτητα δεν ξερω ακομα, η καρτα τωρα ειναι ετσι

attachment.php?s=&postid=113353

ΑΤΙΜΕ Unsto.......ΦΕΡΕ την κάρτα εδώ..........Θα ΜΑΜΗΣΕΙ αυτή η κάρτα στό Prommie - γιά αρχή - και βλέπουμε.......... :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [Χθες, στις 23:42]

Τα 650 ειναι απλως benchable, για πληρη σταθεροτητα δεν ξερω ακομα, η καρτα τωρα ειναι ετσι

attachment.php?s=&postid=113353

Καλά δεν παίζεσαι ρε, πρώτα μας έβαλες στην μπρζα και βάλαμε το AMD cooler στην κάρτα και τώρα μας το αλλάζεις και βάζεις άλλο :p εχω ένα thermaltake Volcano περίσσευμα, θα το βάλω πάνω αύριο να δούμε τι γίνεται, αλλά δεν μου λές οι μνήμες ακάλυπτες θα μείνουν? γιατί απο ότι καταλαβαίνω δεν χωράνε ψυκτράκια.

** δεν μας είπες το 1,61 πως το έβγαλες? modαρισμα ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ταραμας

..οι μνήμες ακάλυπτες θα μείνουν? γιατί απο ότι καταλαβαίνω δεν χωράνε ψυκτράκια....

Δυστηχως ναι

Αρχική απάντηση από ταραμας....

** δεν μας είπες το 1,61 πως το έβγαλες? modαρισμα ?

Pencil mod, πολυ ευκολο και αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.