Jump to content



3DMark05 Database :: TOP 30 List


DJD

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Και απο εμενα ενα 3dmark που ειχα κανει...

3DMark Score 6719 3DMarks

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=304326

Watercooling σε επεξεργαστη καρτα(χ800pro vivo@x800xt)και chipset,κανενα ανεμιστηρακι(δεν εχω καν radiator sto watercooling-εχω απλα μεγαλο ανοξιδοτο δοχειο 50lt σαν"reservoir") ,ψυκτρες στις μνημες της καρτας...

To συστημα σηκωνει ακομα overclokarisma και σε επεξεργαστη και σε καρτα...

και το πιο ωραιο απ'ολα ειναι οτι συνολικα για cpu-vga-mb kai 1gb ram εδωσα κατι λιγοτερο απο 800e:)

εδω ισως να εχω ενα ρεκορ..:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από hipro5

Μπάάάά..........Δεν νομίζω.........Γιά λόγους εντυπωσιασμού έγινε........Γιατί άν σκεφτείς ΠΩΣ θα ψύξεις ΔΥΟ πυρήνες κολλητούς τον έναν με τον άλλο με dual cascade phase change σύστημα , το βλέπω χλωμό μέχρι ίκτερο........Οι Overclockers θά πάνε γιά μία μόνο κάρτα.....Οι Video μαγαζάτωρες και κανένας πορωμένος ίσως την πάρουν......Δε νομίζω να περπατήσει.....ΕΚΤΟΣ και άν η nVidia ενσωματώσει τους δύο πυρήνες σε ένα κέλυφος και κάτι γίνει...... ;):D

Αρχική απάντηση από hipro5

Μπάάά.......’σε να προσπαθήσει κάνας τρελός απ'έξω.......... :D

Done :p

Εντάξει, σε κουτί δεν μπαίνουν :hehe:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα αυτό κοιτούσα από το πρωί το άτομα είναι 5K πάνω από το δεύτερο, και στο 03 δεν έχει ανεβάσει γιατί δε χρησιμοποιούσε την καινούργια έκδοση... SLI rulez να δούμε τι θα κάνουμε και μεις...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.