Jump to content


WAF and TFT 19"


fonzi

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply
Δεν νομίζω να αρέσει στην γυναίκα το πίσω ...

Χωρίς να θέλω να φανώ αγενής νομίζω ότι τέτοιου είδους οθόνες δεν τις υποβιβάζουμε δείχνοντάς τις από πισω.Η αξία τους είναι από μπροστά.

Εφόσον ο fonzi θέλει ωραίο "πισινό" οθόνης τότε το καλύτερο που έχει να κάνει είναι να κάνει μια βόλτα στην αγορά μαζί με τη σύζυγό του και να πάρουν αυτό που κατα την γνώμη τους ταιριάζει στο σαλόνι.

Από φωτογραφίες δεν θα βγάλει άκρη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να αρέσει στην γυναίκα το πίσω ...

attachment.php?s=&postid=197257

Στέλλα, τώρα εξηγείται γιατί οι ΕΙΖΟ έχουν τόσο καλή ποιότητα από ....μπροστά.

Γιατί αν τις έκρινες από τα οπίσθια......άστα να πάνε!!!!!!!!!!!

Κάπως έπρεπε να......αναπληρώσουν για αυτή την ασχήμια!!!!!! :039:

Link to comment
Share on other sites

Που να την δειτε με τα καλωδια να περνανε απο πισω!!!!

Αμα την γυρισεις 90μοιρες κατακορυφα τα καλωδια πεταγονται και φαινονται και απο μπροστα...

Ειναι βεβαια τα μονα αρνητικα πανω της(Την εχω και εγω και ξερω....)

...και απο ποιοτητα????σκιζει!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Για να μη μπερεύεστε, μια οθόνη με ωραίο πισινό έχει δύο χρήσεις!

Πάρτε μια LG που λέει ο Ujin και αν (ή μάλλον επειδή) δεν θα σας αρέσει η ποιότητα απεικόνησης μπορείτε να τη γυρίσετε ανάποδα, να τη βάλετε στο σαλόνι και να τη βλέπετε από πίσω που θα δείχνει πιό ωραία απ' ότι από μπροστά..!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Στο multirama που κοιταζα τωρα αναφερει εγγυηση 3 χρονια on site αλλ δεν λεει ποσα πιξελς. Καπου ειχα ακουσει για 0 πιξελς. Μη σε παρω και στο λαιμο μου. Παντως υπαρχει το hs 94 που ειναι σαν το 93 με βελτιωμενα χαρακτηριστικα αλλα και το hs 95 που ειναι σε νεο design.

Δυστηχως το WFA οπως και το καθετι εχει το κοστος του!

Link to comment
Share on other sites

Να μωρε, έχω την ίδια και αντιμετωπίζω το εξής:

Την έχω ρυθμίσει (τζαμπεράκι) για να ανοίγει απο πληκτρολόγιο. Οταν την βάζω σε αναμονή απο xp συμβαίνει το ακόλουθο: Μπαίνει κανονικά σε αναμονή αλλά όταν το επαναφέρω το smartguardian δείχνει αυξημένο voltage και θερμοκρασία cpu.

Αν το ξανακάνω άλλα πάλι...

Σπαστικό αρκετά!

Εσύ το έχεις δοκιμάσει;

Link to comment
Share on other sites

Μου φαινεται καπου εχει ξανασυζητηθει στο φορουμ...

Γιατι δεν κοιτας στην κατηγορια των μητρικων? Υπαρχει και sticky thread γιαυτην....

Τουλαχιστον η μητρικη ειναι μεσα στο κουτι και δεν απαιτει wife acceptance LOL :040:

Link to comment
Share on other sites

To ξέρω αλλά κανένας και ποτέ δεν απάντησε ότι του δουλεύει ΟΚ η αναμονή και λέω ας ρωτήσω μηπως είμαι τυχερός!

Για μια ακομα φορα εισαι ατυχος γιατι δεν χρησιμοποιω την αναμονη! :001:

Link to comment
Share on other sites

Χε, χε, χε

Αυτό ισχύει και για την 1920p?

Από ότι ξέρω η 1920P είναι μια ωραία οθόνη από όλες τις απόψεις! Είναι πολύ καλή σχεδιαστικά και έχει IPS panel οπότε λογικά πρέπει να έχει και καλή εικόνα!

Αυτές που έλεγα αστειευόμενος ότι είναι πιο ωραίες σβηστές ήταν αυτές οι LG με το TN panel...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν λετε και για τη νεα 1780q. Aπο δυνατότητες (πιβοτ κλπ) και εμφάνιση σκίζει! Αν είναι και ανεκτή σε εικόνα την χτυπάω μιας και απόσο διάβασα εχει και το καλύτερο interpolation από όλες- άρα παίζει καλά και σε 1024χ768 (για να μην στραβωθουμε...).

Μείον (ισως;) ότι το τροφοδοτικό της είναι εκτός.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.