Jump to content



Ενα chillerακι και απο μενα!


Skinny13

Recommended Posts

1)το block με τι εργαλειο το εκανες?μετα με τι το περασες και εγινε ετσι απ'εξω?δωσε και αλλες infos η ανοιξε ενα αλλο thread...!

2)Εκεινο το μαγαζι στην αθηνα που ειχες πει οτι εκανε κολλησεις με ενα καινουριο μηχανημα(σε αλλο thread νομιζω το ειχα δει aka the lab στο θεμα με τα evap) που ακριβως ειναι και ποσο στοιχιζει η καθε κολληση και με ποιο κριτηριο..!κολλαει ολα τα σιδερα?Δωσε infos στον λαο ρεεεεεεε......η στειλε πμ...οτι θες....;p

1)Με φρεζα ειναι,τα κλασσικα μπλοκ που κανω τοσο καιρο ,ή μαλλον τα μπλοκ που πουλαω το τελευταιο διμηνο

2)Εννοεις για κατι αλουμινενια εβαπ?

αυτο το ειχα πει εδω και κατι μηνες....(που το θυμηθηκες ρε συ)θα ρωτησω και θα σου πω

υγ εντος ολιγου ερχεται και θρεντ με direct die...εννοειται αναλυτικο οδηγο

Οσοι θελουν πληροφοριες που παραπονιουνται δεν εχουν παρα να ρωτησουν.... :D

Link to comment
Share on other sites

Ριχνεις μια φωτο απο την φρεζα?ειναι ακριβη?

Απο το dd το evap μονος το εκανες?

Χαλκο απο που παιρνεις?Εμποροχαλκο?ή καπου αλλου?

δεν εχω φωτογραφια,τα κανει ενας γνωστος μου μηχανουργος,μακαρι να χα δικια μου

η εμπεροχαλκο ειναι για τον π%#%#ο ....

για χαλκο Ν Ιωνια,οπως κατεβεις απο τον ηλεκτρικο πας αριστερα,μετα ευθεια και στριβεις δεξια στον προτελευταιο δρομο,στα 20μ ειναι μια μεγαλη εταιρια που εχει πολυ πραμα....(προφανως δεν θυμαμαι το ονομα του δρομου :009: )

Link to comment
Share on other sites

1)Με φρεζα ειναι,τα κλασσικα μπλοκ που κανω τοσο καιρο ,ή μαλλον τα μπλοκ που πουλαω το τελευταιο διμηνο:D

να κανω το OFF TOPIC μου,καλα το καταλαβα οτι εχω τετοιο μπλοκ,εβλεπα απο το μεσαιο ρακορ μεσα να δω πως ειναι ο πατος,Skinny13 "νερωθηκα" και το μπλοκ σου "κελαϊδαει",μια χαρα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Όμορφο.Σινκον εγώ προσωπικά προτιμώ μία παρουσίαση να μην αποτελείται από 1 ποστ 6 σελίδων αλλά από 5 μικρότερα. Σκίνι πότε θα δούμε καμμιά απλή έστω παρουσίαση των μπλοκ σου?

Link to comment
Share on other sites

να κανω το OFF TOPIC μου,καλα το καταλαβα οτι εχω τετοιο μπλοκ,εβλεπα απο το μεσαιο ρακορ μεσα να δω πως ειναι ο πατος,Skinny13 "νερωθηκα" και το μπλοκ σου "κελαϊδαει",μια χαρα ειναι.

:D :D :D

Όμορφο.Σινκον εγώ προσωπικά προτιμώ μία παρουσίαση να μην αποτελείται από 1 ποστ 6 σελίδων αλλά από 5 μικρότερα.

2)Σκίνι πότε θα δούμε καμμιά απλή έστω παρουσίαση των μπλοκ σου?

δεν εχω παρα να συμφωνησω...καλυτερα 1-1 να εξηγουμε κιολας

2)Ασχολουμε κατα 90% με το phase αυτη την εποχη...οπως και να το κανουμε μου εχει παρει καπως τα μυαλα :047:

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη...chiler δεν θα εκανες...? Το evap που κολλαει? :104: :110: :D

Η μηπως απλα αντικατεστησες το μπλοκ με το evap...

By the way...μαματο! :D:D :103: :103:

οπως ειπα πιο πανω εχω φτιαξει και dd συστηματα,με αυτα ασχολουμαι περισσοτερο

:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.