Jump to content



OCZ PC3200 Gold Ed - 260MHz 2-2-2-6 1T @ 3V!!!


Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply
Κοιτα και 240 να πανε ειναι καλυτερα απο τις δικες μου οποτε δεν με νοιαζει

245 πιάσανε max στην mobo αν θυμάμαι καλά.

Αν ενδιαφέρεσαι για τις μνήμες feel free to send me a PM here.

Link to comment
Share on other sites

οπως έγραψα και σε άλλο thread :

συγνώμη για το off topic αλλά εχω παρατηρήσει πολλές φορές ότι γράφεις στα αγγλικά... μπορώ να ρωτήσω γιατί??? Προσωπικά μόνο ασχημη εικόνα μου δίνει...
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα και 240 να πανε ειναι καλυτερα απο τις δικες μου οποτε δεν με νοιαζει

240 ΟΥΤΕ στα πιό τρελά όνειρά τους με μόνο 3Volts........Άντε το πολύ πολύ να φτάσουν τα 220-225 και αυτά με το ζόρι ...... :)

Link to comment
Share on other sites

240 ΟΥΤΕ στα πιό τρελά όνειρά τους με μόνο 3Volts........Άντε το πολύ πολύ να φτάσουν τα 220-225 και αυτά με το ζόρι ...... :)

DFI Ultra-D έχει, οπότε μάλλον εννοεί 240 με όση τάση χρειάζονται.

Link to comment
Share on other sites

DFI Ultra-D έχει, οπότε μάλλον εννοεί 240 με όση τάση χρειάζονται.

Τότε είναι ΟΚ......Αλλά, ΑΝ οι δικές του πάνε με 3V 228 όπως λέει το παλικάρι, τότε τι να τις κάνει αυτές.....?.....Προφανώς θα θέλει να πάρει κάτι για να ανέβει πιο ψηλά με παραπάνω Volts.....Άρα?....

Link to comment
Share on other sites

και με καλύτερα timming γιατι πέρα απο το 2-2-2-6 που αναφέρει ο bill υπάρχουν αλλα καμια 20ρια που μόνο με bios shot θα μας έδειχνε η με a64 tweaker .

read preamable - max async - twtr -trtw είναι μερικά απο αυτά , και κάνουν την μέρα νύχτα , και την νύχτα μερα αν τα χρησιμοποιήσεις σωστά η όχι .. και τα 240 γίνονται 210.... η το αντιστροφως αντίθετο.

Link to comment
Share on other sites

']και με καλύτερα timming γιατι πέρα απο το 2-2-2-6 που αναφέρει ο bill υπάρχουν αλλα καμια 20ρια που μόνο με bios shot θα μας έδειχνε η με a64 tweaker .

read preamable - max async - twtr -trtw είναι μερικά απο αυτά ' date=' και κάνουν την μέρα νύχτα , και την νύχτα μερα αν τα χρησιμοποιήσεις σωστά η όχι .. και τα 240 γίνονται 210.... η το αντιστροφως αντίθετο.[/quote']

Συμφωνώ.

Και φυσικά λέμε για 240 "σφιχτά" όλα, όχι 2-2-2-6 και TRTW 4 :D

Επίσης συμφωνώ με το post του κ. Hipro5.

Link to comment
Share on other sites

Telika τσιμπησα μια ocz 4000vx απο παραγγελία καποιου φίλου την έχω στα 500mh me 2-2-2-8 paei καλα αν δω οτι τραβαει μπορει να παρω και εγω.Κανενα γιγα!!!!!!1

αν ειναι i will call you(να κανουμε και την επιδηξη αγγλομαθειας μας!!!!!!)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.