Jump to content



Ωχ,ωχ δεν αντεξα πολυ.......


ThorLite

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...
Ρε παιδιά όταν αγόρασα την DFI SLi-DR το βιβλιαράκι της έλεγε ότι amd παίρνει μέχρι 3700+ .Ξέρει κανείς τίποτα γι'αυτό?

bios update να κανεις, και δεν θα εχεις κανενα προβλημα για οποιονδηποτε επεξεργαστη 939 κυκλοφορει...

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεχε μην βάλεις καμία μισόχαλασμένη δισκέτα και γίνει καμία στραβή και μας κυνηγάς .. Επίσης έλεγξε το Drive είναι ΟΚ και να μην βάλεις λάθος έκδοση η Revision.

Μεγειές και από εμένα….

Να δούμε πότε θα βγουν motherboard με PCI2 για A64 … Η μπορεί να περιμένω να βγουν καλύτερα το SAS controllers σε PCI-E θα είναι και ποιο γρήγορα..

Link to comment
Share on other sites

Ωχ ξέχασα να πάρω δισκέτες...Την μητρική δεν την έχω δουλέψει καθόλου.Όταν τα μαζέψω όλα και το σύστημα είναι έτοιμο ποιό απ'όλα τα revision να βάλω??

EDIT:

Όσο αναφορά τις μνήμες ισχύει το ίδιο όπως και στους επεξεργαστές?

Link to comment
Share on other sites

Ωχ ξέχασα να πάρω δισκέτες...Την μητρική δεν την έχω δουλέψει καθόλου.Όταν τα μαζέψω όλα και το σύστημα είναι έτοιμο ποιό απ'όλα τα revision να βάλω??

EDIT:

Όσο αναφορά τις μνήμες ισχύει το ίδιο όπως και στους επεξεργαστές?

Oλα τα bios μπορεις να τα βρεις εδω επισης εχει κι ενα bootable cdaki που εχει ολα τα bios μεσα. Προσωπικα αυτο χρησιμοποιω!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.