Jump to content



Ωχ,ωχ δεν αντεξα πολυ.......


ThorLite

Recommended Posts

Πω πάει..... χαλάσαμε και εμείς οι AMDάδες μου φαίνεται.

Κάτι ξέρει που βαράει εξακοσάρες οι AMD στις τιμές των Χ2.

Απλά καλορίζικος. Εύχομαι τα ηλίθια Windows να μην σου στερήσουν το πραγματικό multitasking που μπορεί να σου προσφέρει αυτή η cpu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Απλά καλορίζικος. Εύχομαι τα ηλίθια Windows να μην σου στερήσουν το πραγματικό multitasking που μπορεί να σου προσφέρει αυτή η cpu.

Γιατί το λες αυτό??? :048:

Τι να σου πω ρε Κωστή... πολλά τα λεφτά αλλά αφού τον πήρες ήδη...

Καλοτάξιδος.... :055:

Link to comment
Share on other sites

Πηγα στο Πλαισιο να παρω ενα 300αρι δισκο οταν ειδα τον 4400+ δεν αντεξα ηταν μοναχος του μεσα στο ραφι κατι ραγισε μεσα μου και του κανω τυλιξε τον του πολιτη....... :100: :D

:105: με..μεε...με.μεγιες(γκλουπ τοπα!)!!!εγω αν ειχα ετσι τα 612 παιζεται αν θα τα δινα καν για vga!!!αντε βρε να μας πεις τις εντυπωσεις σου σε ολους εμας τους ''ταπεινους'' με τους pentium 3,X/Athlon64 3XXX....... :030: :030: :105:

Link to comment
Share on other sites

Μεγιές και απο μένα .........

Τι έγινε ρε παιδιά ?????Επιδημία έπεσε με τους Χ2 επιτέλους????

Μη μου κάνετε τέτοια και αφήσουμε το μωρό χωρίς γάλα........

LOL , το αυτο και απο εμε :040:

ΥΓ. μπα, αυτη τη φορα δεν την παταω, τελευταιος θα παρω Χ2, μικρο ή/και μεταχειρισμενο :040: :040: :040:

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ. μπα, αυτη τη φορα δεν την παταω, τελευταιος θα παρω Χ2, μικρο ή/και μεταχειρισμενο :040: :040: :040:

Aυτά μας τα'παν κι άλλοι...

Θεωρητικά, αυτό που όλοι πρέπει να κάνουμε είναι να περιμένουμε να πέσουν οι τιμές και όταν με το καλό πέσουν, να αγοράσουμε κάποιο από τα μικρά μοντέλα με όσο το δυνατόν καλύτερο value for money και το βέλτιστο περιθώριο υπερχρονισμού.

Άμα τον έχεις μπροστά σου όμως.... Αλλάζουν τα πράγματα.... :120:

Link to comment
Share on other sites

μεγιες!

---

γιατι μου το κάνετδε αυτό ρε παιδιά και τη δευτέρα περιμένω τον πρώτο μου α64 3500+???

και όχι τίποτε άλλο η απόστολή έχει γίνει οπότε δε μπορώ να ακυρώσω την παραγγελία...

Link to comment
Share on other sites

Άντε μάστορα ξεκίνα να δίνεις υλικό στον κοσμο γιατί αν έχεις σκοπό να τον αφήσεις να κάθεται καιρό εγώ προσφέρομαι να μου τον στείλεις με κούριερ και δικά σου έξοδα να τον δοκιμάσω για σένα και με μνήμες σοβαρές όχι TCCD και 2.7gay volts..... έλα και έχω και την στοκ ψύκτρα βγαίνει εύκολα ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλα με σενα πολυς κοσμος θα τριβει τα ματια του!!!

Τάκη.. εσύ χαμομιλάκι αγορίνα μου και κάνει και καλό.. σκέψου πώς μόλις βάλεις dsl 4mbps με 40 ευρο το μήνα θα πάρεις και εσύ 2πύρηνο οπότε μην σκάς..κοντοζυγώνει η ώρα

:044:

Link to comment
Share on other sites

Τετοια θελω να ακουω.

Φτιαξε με παιχταρα μου βραδιατικα!!!.

Thorlite δωσε αποτελεσματα γιατι το βλεπω το thread να γινεται αφορμη για να βγαλει ο καθενας τους κρυφους του ποθους και τα μελλοντικα του σχεδια.

Link to comment
Share on other sites

:rainfro:

Βλέπω οτι πολύ χάρικες και απόψε έχω όρεξη να στην σπάσω :p

ΔΕΝ υπάρχει περίπτωση στο άμεσο μέλλον να δεις 4mbps δσλ να έχει 40 ευρό Eλλάδα οπότε μην χαίρεσαι και για τον Χ2

ROFLMAO :rainfro:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.