Jump to content



GA-K8NULTRA-SLI 939?


daffyrho

Recommended Posts

θα δω πρωτα τι επιδοσεις εχει και βλεπουμε.ειναι παντως μεσα στο προγραμα.

μου αρεσει πολυ η abit fatal1ty an8 αλλα διαβασα οτι δεν παει πολυ καλα η εταιρεια

και δεν ξερω τι παιζει με υποστηριξη μετα

Link to comment
Share on other sites

την έχω με έναν 4400

στα default της είναι μία χαρά

στα + της το παθητικό σύστημα ψύξης του nf4 (για αυτό βασικά την επέλεξα)

από oc δεν ξέρω, καθώς δεν προβλέπεται να γίνει, αλλά γενικά οι gb δεν φημίζονται γι αυτόν τον σκοπό....

Link to comment
Share on other sites

διαβαζα σε ενα thread οτι οι dfi ειναι ευαισθητες και εχουν καει πολλες.αυτο ηταν σε κατασταση oc η νορμαλ?

Eγω δεν εχω δει καμια ευαισθησια στην DFI μεχρι τωρα οπου εχω δει χαλασμενη DFI ηταν σχεδον παντα user error..........

Link to comment
Share on other sites

Παρε την fatal1ty,οτι review διαβασα μια χαρα μητρικη την βγαζανε,αν παρω παραδειγμα απ οτην δικια μου ΑV8 3rd Eye τι κανει,φαντασου η σειρα fatal1ty.μην κολλατε με την DFI μονο,υπαρχουν και αλλες αξιολογες μητρικες.και την MSI καποτε την βριζαμε.

ΥΓ.japan capacitors στην Abit,δεν ξερω στις αλλες τι παιζει,μιας και δεν εχω αγορασει DFI ποτε,και αυτη εδω ειναι η πρωτη Abit που εχω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.