Jump to content



Δεν ανοιγει κανενα προγραμμα!!!!


Skinny13

Recommended Posts

Μαλλον καποιο ιο κολλησα οταν σερφαρα και κολλησε το συμπαν!

Κανω restart...και οποιο προγραμμα και να παω να ανοιξω βγαινει το μηνυμα

''Δεν υπαρχει προγραμμα συσχετισμενο με αυτο το αρχειο για την εκτελεση της ενεργειας.Δημιουργηστε μια συσχετιση απο τον πινακα ελεγχου "επιλογες φακελων"

υπαρχει λυση?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον καποιο ιο κολλησα οταν σερφαρα και κολλησε το συμπαν!

Κανω restart...και οποιο προγραμμα και να παω να ανοιξω βγαινει το μηνυμα

''Δεν υπαρχει προγραμμα συσχετισμενο με αυτο το αρχειο για την εκτελεση της ενεργειας.Δημιουργηστε μια συσχετιση απο τον πινακα ελεγχου "επιλογες φακελων"

υπαρχει λυση?

ευχαριστω

φορμάτ.........

Η μόνη λύση..!!

Link to comment
Share on other sites

Ή τράβα ό,τι χρειάζεσαι από το λινουξάκι φόρμαρε και περισσότερη προσοχή την επόμενη φορά (όχι ότι αν προσέχεις δε θα κολλήσεις τίποτα αλλά λέμε τώρα)

αλλα έχω πρόβλημα με το keyboard, (είναι το turbo x multimedia) του πλαισίου,δεν μπορεί να βγάλει ελληνικά για αυτό και γράφω έτσι

Link to comment
Share on other sites

Βασικα, αν και μαλλον το εχετε καταλαβει κι εσεις, εγω φανταζομαι πως αυτο που εκανε ο ιος ειναι να εσβησε τα file assosiations των windows.Οποτε αμα θες μπορεις να τρεξεις οτιδηποτε αρκει να βρεις εναν τροπο να του πεις πρωτα με πιο προγραμμα θα τρεξει

Link to comment
Share on other sites

Βασικα, αν και μαλλον το εχετε καταλαβει κι εσεις, εγω φανταζομαι πως αυτο που εκανε ο ιος ειναι να εσβησε τα φιλε "ασσοσιατιονς" των windows.Οποτε αμα θες μπορεις να τρεξεις οτιδηποτε αρκει να βρεις εναν τροπο να του πεις πρωτα με πιο προγραμμα θα τρεξει

ναι σωστά,αυτό είχε γίνει...είχε αφαιρέσει με ποιο τρόπο θα εκτελούνται τα exe...pdf κτλ

Link to comment
Share on other sites

To εχω τυχει αυτο το προβλημα.Καταρχην αν ξεκιναει στην εκκινηση κανενα ad-watch κλεισε το και καντο deactivate,και disable το automatic.Με καθε τροπο προσπαθησε να κανεις associate το shortcut του systemrestore με το εκτελεσιμο του.κανε επαναφορα σε ημερομηνια παλαιοτερη απο τις 15 μερες.Οτι ειχα δοκιμασει σε PC φιλου μου που ειχε το ιδιο προβλημα με ημερομηνια μικροτερη απο 15 μερες απλα δεν εφτιαχνε.Μολις δεις και συνελθει το PC,scan (σε μενα δεν ειχε βρει τιποτα τοτε,αλλα το προβλημα εφτιαξε)

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να ανοίξεις το Tastmanager; αν ναί δες αμα τρέχει στο backround κανένα περιεργο αρχείο. Μετά δες απο το Msconfig (Start>Run>Msconfig) τι προγράμματα έχει ενεργοποιημένα στην εκκινηση των Windows αμα δείς κάτι περιεργο απενεργοποιησέτο και κάνε επανεκκίνηση, αμα στο ξαναεμφανήσει συμαίνει οτι κάτι τρέχει μεσα στην regedit με αυτον τον ιο. τελική λύση: Format :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.