Jump to content



Σπάγκος project???


DennisK

Recommended Posts

Η να θελεις να κανεις κατι τελειως διαφορετικο και πρωτοτυπο. Παντως αν ειχε φροντισει λιγο περισσοτερο θα μπορουσε να ηταν καπως ομορφο. Να εβαφε καποια κομματια, να συμμαζευε καπως τα καλωδια κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Nαι αμέ μια ντουζιέρα να τα βρέχει από ψηλά! :101:

Λες να παθει καμια ηλεκτροπληξια? :017:

Βασικά, άμα βάλει ένα air-condition ακριβώς από πάνω, με τις περσίδες να χτυπούν πάνω του, θα είναι σουπερ για το καλοκαίρι. Έτσι θα μπορεί να το λειτουργήσει και fanless.

Αναλογα το air-condition.

Οι κατασκευαστες pc συνιστουν toyotomi.

Link to comment
Share on other sites

My Yokohama smokes that silly toyotomi of yours. :D

ολοι ξερουν πως τα γιοκοχαμα = υψηλοτερα οβερκλοκς στα ιδια ρεβματα+ κανουν και ελεγχο υγρασιας και τη διατηρουν στα επιπεδα που εχει ορίσει ο οβερκλοκερ, με αποτελεσμα να προστατευεται το πισι..

Απλα το λεω για να έχεις ιδεα τι συμβαινει στον κοσμο... :)

Link to comment
Share on other sites

Και ένα ψέκασμα με Autan - Baygon δεν θα έβλαπτε. Να λείψει κανα μήνα από το σπίτι, θα γίνει το βασίλειο της αράχνης.

Α, και το pc είναι BTX-ready, και screwless, και άσε την Intel να βγάζει πρότυπα.

Και ελπίζω να έβαψε το δωμάτιο πρόσφατα......

Υ.Γ. Ζηλέψαμε πολύ μου φαίνεται, και βγάζουμε τη ζήλεια μας. Εγώ πάντως από εξυπνάδες στέρεψα, και απλά το απολαμβάνω ανήμπορος προσωπικά να το αντιγράψω......

Y.Γ. no2: Δεν στέρεψα τελικά, η κατασκευή μπορεί να πρωταγωνιστήσει άνετα σε θρίλερ του στυλ "pc - χταπόδι - δολοφόνος νo2"

Link to comment
Share on other sites

@soulclaimer

Λες εε?

Αλλα ετσι και αλλιως δεν εχω toyotomi.

Τωρα ομως τι να βαζει air condition. Θα παρει 2 ανεμιστηρες ιδιου τυπου (ανεμιστηρες δωματιου) στο ιδιο επιπεδο ψυξης, ο ενας απο τη μια μερια, ο αλλος απο αντιθετη ωστε η συνισταμενη δυναμη του αερα να ειναι 0 και να μην χορευουν οι καρτες!

Καθε τι που εχει να κανει με ενα τετοιο pc (πετα ανεμελα! :p ) πρεπει να υποστει πρωτα επιστημονικη αναλυση :040:

Link to comment
Share on other sites

Αμα το αφήσει για κανα 2μήνο θα γίνει η αυτοκρατορία της σκόνης.

@NGF

Αλλα ετσι και αλλιως δεν εχω toyotomi.

Δε μπειράζει παιδί μου. Αλλωστε το κλιματιστικό δε σε κάνει οβερκλόκερ (από μόνο του. :) )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

χαχαχα μοιάζει με ηλεκτρονικό χταπόδι

το dr.octapus στο spinderman 2 μου θύμησε

αυτό που έκανε έχει τη φάση του , αλλά δεν νομίζω να ήταν πολύ έξυπνο από μέρος του

το pc πρέπει να διατρέχει κίνδυνο έτσι χωρίς case

Link to comment
Share on other sites

Παλαβιαρης.Πρωτοτυπο δε λεω, αλλα αντιαισθητικο κ αντιπρακτικο.Παντως αμα ειναι να βαλει air condition Toyotomi να το κρεμασει κ αυτο απ το ταβανι πανω ακριβως απ το pc σε αποσταση 20 εκατοστων να εχουμε εγγυημενα αποτελεσματα..:033:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

βρηκα γιατι το έκανε αυτο ρε παιδιά !! Πήγε να αλλάξει ψύχτρα ο τυπάς (στον επεξεργαστή) και μάλλον δεν χώραγε στο κουτί του ...ε..σου λέει αφου την έκανα την Μ..Α ας την κάνω τουλάχιστον με τέχνη και μερακι

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Να ψαξει για καμια γυναικα γιατι η πολλη μ@λ@κι@ βλαπτει.

χαχα όντως... άθλιο εντελώς το δημιούργημα! και αν στάξει καμιά σταγόνα νερό από καμια τρύπα ή αν πάει υγρασία εκεί θα το κλαίει το μηχάνημα!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.