Jump to content



WinRAR Bench


Recommended Posts

Κατεβάστε το από εδώ και τρέξτε το benchmark. Με Alt+B ή Tools --> Benchmark. Ας κάνω την αρχή εγώ. DFI 754, 10*248 BH5 2-2-2-5-7-12 ....... ( ΠΡΟΣΟΧΗ! ΜΗΝ βάλετε real time priority! ;) )

post-745-1416071605,4147_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 340
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από chroma

παρτε ενα bania

ουυυυυ ουυυυυυ προδότη τέτοια πισώπλατη μαχαιριά δε την περίμενα.

γιατί ο Dothan είναι χαμηλότερα? στα 166 είναι οι μνήμες? με τι timings, diagnostic? :(

post-47-1416071614,7124_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

ουυυυυ ουυυυυυ προδότη τέτοια πισώπλατη μαχαιριά δε την περίμενα.

γιατί ο Dothan είναι χαμηλότερα? στα 166 είναι οι μνήμες? με τι timings, diagnostic? :(

Γιατι το αλλο ειναι του Βαγγουρα , Γιαννικο , παρε την μπαχατελα σου το λαπτοπ και σε αλλη παραλια.

Και 100Μηζ κατω ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

ουυυυυ ουυυυυυ προδότη τέτοια πισώπλατη μαχαιριά δε την περίμενα.

γιατί ο Dothan είναι χαμηλότερα? στα 166 είναι οι μνήμες? με τι timings, diagnostic? :(

Α ρα, περιμένουμε το 939 και κάπως πρέπει να κάνουμε τη δουλειά μας :tongue: Το σύστημα είναι "μαμά" διότι δεν είναι και δικό μου. Μνήμες 166, 2.5-3-3-7

Link to comment
Share on other sites

τώρα με έστειλες τι trfc 9 είναι αυτό, δεν ήξερα ότι μπορεί να παίζει ακόμα και τόσο χαμηλά τις μνήμες. τα bypass θέλουν τέρμα.

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Γιατι το αλλο ειναι του Βαγγουρα , Γιαννικο , παρε την μπαχατελα σου το λαπτοπ και σε αλλη παραλια.

Και 100Μηζ κατω ...

sorry Vag δε ξέρω τι έπαθα θόλωσε το μυαλό μου.
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

τώρα με έστειλες τι trfc 9 είναι αυτό, δεν ήξερα ότι μπορεί να παίζει ακόμα και τόσο χαμηλά τις μνήμες. τα bypass θέλουν τέρμα. sorry Vag δε ξέρω τι έπαθα θόλωσε το μυαλό μου.

winbond bh-6 power! :D To bypass στο 16x δεν ειδα διαφορα, αντιθετα το tras ειναι καλυτερα στο 5 παρα 10 ή 11.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.