Jump to content



WinRAR Bench


Recommended Posts

  • Replies 340
  • Created
  • Last Reply

Πολυ μεγαλες διαφορες δεν παιζουν απο Κ7 σε Κ8 (σινγκλ κι ολας) στα ιδια μεγκαχερτζ?

εγω στα 2600 που ειμαι ειτε εχω 200 2-2-2-11 ειτε 240 2,5-3-3-11 ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ! :wall:

το πισι μου ζηταει ενα μαξιμαϊζερ και ενα ζευγαρακι UTT επειγοντως!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

ναι όταν tras 5 και Trc 7 είναι το καλύτερο. ρε συ μήπως σε κόβει κανένα TrFc πολύ χαμηλό καμιά BH δεν έχει παίξει εκεί όλες με 12 πάνε.

To ελεγξα δεν ειναι το trfc, η μητρικη ειναι ακυρη...

Link to comment
Share on other sites

άψογος Πάρη :T:

@zyx και ούτε πρόκειται να παίξουν, το μόνο που ξέρουν να λένε είναι ότι ο athlon δε τα πάει καλά στο compression και να δείχνουν τα μακρινάρια τους στο Sandra ;)

Link to comment
Share on other sites

μα τι δουλεια εχουν τα Intel με τα bench??

για δουλεια γραφειου ειναι, κυριως για word, και τα ΕΕ που ειναι πιο δυνατα για Excel. απο κει αλλωστε βγαινει και ο χαρακτηρισμος ΕΕ (Excel Edition).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45

μα τι δουλεια εχουν τα Intel με τα bench??

για δουλεια γραφειου ειναι, κυριως για word, και τα ΕΕ που ειναι πιο δυνατα για Excel. απο κει αλλωστε βγαινει και ο χαρακτηρισμος ΕΕ (Excel Edition).

δε ξες τι λες, έχει θολώσει το μυαλό σου (είσαι και γυμνός :p) :rofl:
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

άψογος Πάρη :T:

@zyx και ούτε πρόκειται να παίξουν, το μόνο που ξέρουν να λένε είναι ότι ο athlon δε τα πάει καλά στο compression και να δείχνουν τα μακρινάρια τους στο Sandra ;)

Και στο pifast,super pi,κτλ κτλ κτλ.......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

άψογος Πάρη :T:

@zyx και ούτε πρόκειται να παίξουν, το μόνο που ξέρουν να λένε είναι ότι ο athlon δε τα πάει καλά στο compression και να δείχνουν τα μακρινάρια τους στο Sandra ;)

νεος μου φαινεται θες να ανοιξεις πολεμο.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shidokanjohn

Και στο pifast,super pi,κτλ κτλ κτλ.......

βρε ασε να μπει το ICE ICE baby στο DC και βλέπουμε, δώσε όμως ένα winrar στο λαό της intel.
Αρχική απάντηση από unseen

νεος μου φαινεται θες να ανοιξεις πολεμο.....

that's the spirit ;)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.