Jump to content



Να που πήγαν τα λεφτά... ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ !!!


apotsi

Recommended Posts

Με αφορμή το thread του φίλου landlover, σας δείχνω τί θα στήσω σε μία εβδομάδα και κάτι (το άλλο ΣΚ - 20/01) για ένα φίλο που του ήρθαν κάτι αναπάντεχα χρήματα και ένεκα τον ερχομό των VISTA είπε να στήσει κάτι "καλό".... :106:

img_87160.png

Εν' αναμονή λοιπόν... και δικιά σας και δικιά μου. Αν έχετε τίποτα προτάσεις για το στήσιμο ή για την αγορά, μην διστάσετε να το πείτε.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply
Δεν περιμενει λιγο να δει και την ΑΤΙ ?
Ποιές ΑΤΙ ? X1950XTX ?
omgiez.....:105: :105: :116: :116: :034:

το μόνο πράγμα είναι να σκεφτείς για τις μνήμες....όλα τα άλλα πιστεύω είναι μια χαρά.....:023:

Τί για τις μνήμες; Επειδή είναι για SLI βάλαμε αυτές.
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται νερακι στην CPU,αν καπου πρεπει να μπει νερο ειναι οι VGA αλλα αφου δεν υπαρχει προοπτικη OC ο αερας φτανει,αν και τετοιο συστημα αν δεν το κλοκαρεις ειναι σαν να παιρνεις ενα WV Golf και να μην το modareis :106:

Επισης μια εναλλακτικη προταση στις μνημες ειναι οι supertalent οχι τοσο απο πρoσωπικη εμπειρια οσο απο την προτιμηση που δειχνουν πολλοι OCers σε αυτες.

Σε τι οθονη θα παιζει το συστημα ξερεις?

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν βοηθούν ιδιαίτερα αυτού του είδους τα posts.

Ευχαριστώ πολύ,

Τόλης

Συγνώμη που το ποστ μου δεν σε βοήθησε όπως των αλλων παιδιών....Απλά μερικές φορές τα λόγια είναι περιττά σε πράγματα που αγγίζουν σχεδόν το τέλειο.Το μόνο που μπορείς να "προσφέρεις" είναι να κάτσεις και να το "θαυμάσεις".Άμα τώρα αυτό ήταν τόσο κακό ..μάλλον κακώς που μπήκα στην διαδικασία να σου "δείξω" το πως ένιωσα με το που διάβασα το συγκεκριμένο thread.Ελπίζω μόνο τα smilies που ακολούθησαν να σε βοήθησαν ποιό πολύ από τα δικά μου

Link to comment
Share on other sites

Αυτή...;

Συγνώμη που το ποστ μου δεν σε βοήθησε όπως των αλλων παιδιών....Απλά μερικές φορές τα λόγια είναι περιττά σε πράγματα που αγγίζουν σχεδόν το τέλειο.Το μόνο που μπορείς να "προσφέρεις" είναι να κάτσεις και να το "θαυμάσεις".Άμα τώρα αυτό ήταν τόσο κακό ..μάλλον κακώς που μπήκα στην διαδικασία να σου "δείξω" το πως ένιωσα με το που διάβασα το συγκεκριμένο thread.Ελπίζω μόνο τα smilies που ακολούθησαν να σε βοήθησαν ποιό πολύ από τα δικά μου
Δεν θα κάτσω να μπώ σε αντιπαράθεση μαζί σου. Είμαι στη δουλειά και δεν έχω και την τρελή όρεξη. Απλά σου υποδεικνύω με bold τις λέξεις-κλειδί στα γραφόμενά σου.

Όσο για τα "smilies που ακολούθησαν", τουλάχιστον ο Indiana πρότεινε κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.