Jump to content



[hwbot] wPrime 1024m Ranking


pctbot

Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

ανετοτατα το παιζει :) (εαν κοιταξεις ειναι διαφορετικες εικονες, η πρωτη ειναι με τα εφε που εχει κανονικα h δευτερη δεν εχει εφε - εκτος και απνεργοποιησε εφε και καλουδια)

Link to comment
Share on other sites

ανετοτατα το παιζει :) (εαν κοιταξεις ειναι διαφορετικες εικονες, η πρωτη ειναι με τα εφε που εχει κανονικα h δευτερη δεν εχει εφε - εκτος και απνεργοποιησε εφε και καλουδια)

Χρειαζεται καποια network services τα οποια δεν ανοιγουν στο safe mode .

Link to comment
Share on other sites

Χρειαζεται καποια network services τα οποια δεν ανοιγουν στο safe mode .

θα με τρελανεις? :p

εμενα γιατι παιζει μια χαρα σε safe mode? πριν λιγο το δοκιμασα στο laptop.

edit

για δοκιμασε σε safe mode με networking - αν και εμενα παιζει σε απλο safe mode και μαλλιστα οτι εχω ποσταρει απο το bench απο safe mode το εχω κανει :p

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα μονο με msconfig και disable τα παντα ... Προφανως το safe mode δεν κλεινει τα παντα .

παντως κλεινει αρκετα για να κερδισει μερικα s ο 410 μου, 117κατι σε safe mode 121κατι σε κανονικο.

Link to comment
Share on other sites

παντως κλεινει αρκετα για να κερδισει μερικα s ο 410 μου, 117κατι σε safe mode 121κατι σε κανονικο.

Σιγουρα . Αν ομως παιξεις με msconfig και επιλεκτικα να αφησεις 1-2 services μονο , θα κερδισεις και αλλο . :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.