Jump to content



UTT for the people


pcfreak

Recommended Posts

πριν λιγο πηρα απο το multirama στη στουρναρη μια 512αρα twinmos speed premium με p/n: xxxxxxAA4T τσιπακια 04514 xxxx44D = UTT

αντε...και στα δικα σας :) τιμη 81.40

με 2.96 που δινει η αμονταριστη nf7 μου δεν παιζουν (φυσικα) 2-2-2-x αλλα παιζουν 2-3-2-x με 2.8 που ξεκινησα τις δοκιμες... θα τις δοκιμασω το σ-κ στην an7 ενος φιλου...

Link to comment
Share on other sites

με 2.96 που δινει η αμονταριστη nf7 μου δεν παιζουν (φυσικα) 2-2-2-x αλλα παιζουν 2-3-2-x με 2.8 που ξεκινησα τις δοκιμες... θα τις δοκιμασω το σ-κ στην an7 ενος φιλου...

αυτη τη στιγμη δυστυχως ειμαι με μια nf7 v1.2 που παει μεχρι 207...

Link to comment
Share on other sites

Αρχισαε να ρέει το χρήμα στα ταμεία και το επενδίουν...

Γενικη ειναι η αναβάθμιση...

Αλλά οι μνήμες περισότερο κατα τύχη τους έκατσαν;)

Πάντος δεν έχουν ακόμα όλα τα Multirama ετοιμοπαράδοτες τις twinmos speed premium...

Link to comment
Share on other sites

Aπλα δεν υπαρχουν αλλες winbond στο εμποριο. Αν η winbond ειχε στην αγορα ΒΗ-5/6, UTT, CH-5 κλπ θα τις ξεχωριζες με βαση την αποδοση που θα ειχαν (αν υποθεσουμε οτι ειναι relabeled φυσικα) Αλλα τωρα μονο αυτες υπαρχουν σε τοσο μεγαλη ποσοτητα στην αγορα. Το ονομα UTT δεν ξερω απο που προηλθε... Ο alonso δεν ειχε πει οτι ειναι CH-5 chips??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ison

newbie question...το οτι ειναι utt πως το καταλαβαινεις?το βλεπεις ΑΦΟΥ τις παρεις καπως ....?

sorry για την ασχετοσυνη αλλα δεν εχω παρακολουθησει εκτενως το αλλο thread

κουμπακι "Αναζητηση"

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=10546&highlight=utt

Δες προς το τελος.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ison

newbie question...το οτι ειναι utt πως το καταλαβαινεις?το βλεπεις ΑΦΟΥ τις παρεις καπως ....?

sorry για την ασχετοσυνη αλλα δεν εχω παρακολουθησει εκτενως το αλλο thread

PART NO. που να τελειώνει σε ΑΑ4Τ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Aπλα δεν υπαρχουν αλλες winbond στο εμποριο. Αν η winbond ειχε στην αγορα ΒΗ-5/6, UTT, CH-5 κλπ θα τις ξεχωριζες με βαση την αποδοση που θα ειχαν (αν υποθεσουμε οτι ειναι relabeled φυσικα) Αλλα τωρα μονο αυτες υπαρχουν σε τοσο μεγαλη ποσοτητα στην αγορα. Το ονομα UTT δεν ξερω απο που προηλθε... Ο alonso δεν ειχε πει οτι ειναι CH-5 chips??

ο alonso ειπε οτι αναφερονται σε αυτες εσωτερικα στην twinmos σαν ch-5

UTT σημαινει UnTesTed ειναι chipακια της winbond που δεν ειναι rated για καποια ταχυτητα-timmings, η μπορει να ειναι τσιπ που δεν περασαν τις προδιαγραφες της infineon (γι'αυτην φτιαχνονται απο τα μηχανηματα της winbond!)

good new is !!! WINBOND IS BACK IN BUSSINES!!!!! πηρε δανει 8δις και ξαναμπαινει στο παιχνιδι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pcfreak

εεεεμ...διαβασες το 1ο ποστ?

:OT:

unseen πρεπει να "ενημερωσεις" το avatar σου στο XS :p

για αλλο λογο το ειπα :p:P(αλλα ας μην ξεφευγουμε απο το θεμα...φιλικα παντα pcfreak)

Αρχική απάντηση από esdee

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=11607

Thanx esdee (πρεπει να αρχισω να χρησιμοποιω το search)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.