Jump to content



Έρχονται οι GeForce 8900 Series..


SouRLoTeR1442169168

Recommended Posts

Εμεις που δεν ειμαστε τρελαμενοι λεφτοgamers πειραζει να παρουμε καρτα το Σεπτεμβρη?

[OFFTOPIC]

Υ.Γ. Τι γνωμη εχεις για τις JetRam? εχω 2 *512/667 και ειναι αριστες,χτυπανε 4ρια στα timings[/OFFTOPIC]

Link to comment
Share on other sites

Eγώ λέω να πάρουμε και CPU τότε...

Εγω quad core θα παρω του χρονου.

Η AMD βγαζει τον Σεπτεμβρη και η Ιντελ το 2008(καλους).

Αν δεν ειναι καλυτεροι της Intel,θα εχει πεσει η τιμη των AMD:039:

Link to comment
Share on other sites

@soulclaimer Καλό! :)

Μπα είμαι κατά των δόσεων... Όλα μετρητά!

Απλά το είπα γιατί είναι αστείο να περιμένεις να αγοράσεις PC ή κάτι για αυτό πιστεύοντας ότι έχεις το last... Πόσα χρόνια θα περάσουν για να το καταλάβει αυτό ο κόσμος...

Link to comment
Share on other sites

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-Ο/Τ-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

@soulclaimer Καλό! :)

Μπα είμαι κατά των δόσεων... Όλα μετρητά!

Απλά το είπα γιατί είναι αστείο να περιμένεις να αγοράσεις PC ή κάτι για αυτό πιστεύοντας ότι έχεις το last... Πόσα χρόνια θα περάσουν για να το καταλάβει αυτό ο κόσμος...

Ναι αλλά καμιά φορά είναι καλό να περιμένεις λιγο, οχι για να παρεις state of art τεχνολογία αλλά για να παρεις κατι που σε ικανοποιεί σε γενικές γραμμές, αρκετά φθηνότερα.

Ενα χαρακτηριστικό παράδειγμα:

Πριν 10 μερες ο A64 X2 6000+ είχε 500€ ενώ τώρα έχει 222€.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά καμιά φορά είναι καλό να περιμένεις λιγο, οχι για να παρεις state of art τεχνολογία αλλά για να παρεις κατι που σε ικανοποιεί σε γενικές γραμμές, αρκετά φθηνότερα.

Ενα χαρακτηριστικό παράδειγμα:

Πριν 10 μερες ο A64 X2 6000+ είχε 500€ ενώ τώρα έχει 222€.

Σε αυτή την περίπτωση και εγώ μαζί σου... Αλλά όχι να περιμένεις και το R600 που μου έλεγαν μερικοί... Ε έτσι γιατί να μην περιμένω και την επόμενη απάντηση της nVidia... ΈΛΕΟΣ....

Two thumbs up! :098: :098:

Ως γνωστόν αν περιμένεις στην αγορά πληροφορικής για να πάρεις το καλύτερο hardware θα περιμένεις.. για πάντα.

Μαζί σας κι εγώ ότι μερικές λογικές αναμονές είναι θεμιτές. Αλλά.. ως εκεί!

Πότε βγαίνουν οι 8600gt?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ελάτε παίδες. Μόνο 829$ για μια overclocked 8800. Τζάμπα πράμα.

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=39265

Αυτό επιβεβαιώνει το πόσο όμορφο είναι το μονοπώλειο.

Ο μόνος που φταίει για την τιμή είναι το Inquirer που λέει μαλ@κίες που δεν ισχύουν.

Just wait and see ;)

Link to comment
Share on other sites

Ο μόνος που φταίει για την τιμή είναι το Inquirer που λέει μαλ@κίες που δεν ισχύουν.

Just wait and see ;)

Ψιτ Bill ;) κάτι χειροπιαστό υπάρχει ή απλά βασιζόμαστε στην διαίσθησή μας?

Όσο για το μονοπώλειο, εννοείται ότι προκαλείται από την αδυναμία της ΑΤΙ να ανταποκριθεί στον ανταγωνισμό από την NVidia και βέβαια κανένας δεν μπορεί να πει στην Nvidia να πατήσει... φρένο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.