Jump to content



5η η Ελλαδα???


Recommended Posts

Μέσα σε μια νύχτα πως χάσαμε 2000 πόντους??? κοιτάω το hwbot και δε το πιστεύω... http://www.hwbot.org/hallOfFame.do?type=team&applicationId=all :022: :022: :022: :( :( :022: :022: :022:

K@MiK@Zi added 1 Minutes and 30 Seconds later...

επισης παρατηρω οτι η ομαδα Team MXS ModLabs πήρε 2000+ πόντους

τελευταία παρατήρηση και πάω να φάω. ο hipro5 αλλαξοπίστησε http://www.hwbot.org/teamInfo.do?teamId=1385

Link to comment
Share on other sites

Οντως την εκανε ή ειναι καποιο bug του hwbot?

Παραξενευτικα γιατι αυτος ηταν που μιλουσε για ενοτητα :009: δεν μπορω να καταλαβω, εγινε κατι που εμεις τα απλα μελη δεν ξερουμε;

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ το πιάνω ...δεν μπορεί να άλλαξε ομάδα κάτι συμβαίνει.

Ε... δεν είναι πως δεν έχει και το δικαίωμα, αλλά φαίνεται δε το βλέπει πατριωτικά όπως εμείς.. hehe...

Κάτσε να φύγει κανας gpr τώρα να τρελαθούμε...

Link to comment
Share on other sites

ΜΗΝ αγχώνεσαι.......

Επειδή τα παιδάκια απ'την OCX πήραν ψηλά τον αμανέ και άρχισαν να μας κοροιδεύουν, όταν τελικά έφτασαν στην πρώτη θέση, άλλαξα ομάδα και πήγα στους MXS για να "κοπεί η χαρούλα τους"....

Τώρα που ξαναγύρισε ο MickeyMouse και ο Gorod στους MXS, ξαναήρθα κι εγώ στον τόπο μου.....

Κι επειδή θα ΠΡΕΠΕΙ να δώσουμε ένα μάθημα στους "υπερόπτες" OCX, θα κάνω μία πρόταση αφού την ολοκληρώσω πρώτα.....

Γάτος είναι χαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Όπως το είπα......Θα πάρετε δανεικές για bench, μητρικές, κάρτες γραφικών, CPUs.....Τα πάντα.....

Ο καθένας θα τα έχει για λίγο καιρό βέβαια για να περάσουν απ' όλους.... :001:

:eek: :eek: :eek: :eek:

Από κει που μας κατατρόμαξες μας φιάχνεις τα Χριστούγεννα!!!

Link to comment
Share on other sites

Όπως το είπα......Θα πάρετε δανεικές για bench, μητρικές, κάρτες γραφικών, CPUs.....Τα πάντα.....

Ο καθένας θα τα έχει για λίγο καιρό βέβαια για να περάσουν απ' όλους.... :001:

Τι λες ρε Θεέ τώρα!!!!

Το διάβασα από την αρχή το topic και ενώ άρχισα να παραξενεύομαι και να περνάνε σενάρια συνομωσίας, χρηματισμού και άλλα τέτοια, έφτασα με αυτό το post σου, να χαμογελάνε ακόμα και οι φαβορίτες μου!!!:033: :098:

Πώς θα την κάνεις την μοιρασιά και πότε περίπου??Να κανονίσουμε άδειες και τέτοια βρε αδελφέ!:001:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.