Jump to content



5η η Ελλαδα???


Recommended Posts

Ηδη θα αρχίσουν μερικά παιδιά να παίζουν αυτές τις μέρες..... :001:

Καλό θα ήταν να κάνει κάποιος ένα Θέμα και να δηλώνουν συμμετοχή όσοι θα ήθελαν να παίξουν έτσι.....ΔΕ θα είναι με σειρά προταιρεότητας (ποιός θα ποστάρει πρώτος π.χ.) αλλά θα κάνουμε κάποια κλήρωση με τα ονόματα....

ΟΛΟΙ θα παίξουν ΚΑΙ ΜΕ Yorkfield και με τετραπύρηνους και με διπύρηνους και με ότι έχει ο καθένας μας........ :033:

hipro5 added 2 Minutes and 49 Seconds later...

Πωπώ τί κομπίνες είναι αυτές...:103: :118:

Μην ανησυχείτε, είμαι τάφος.

Τι κομπίνες λες βρέ?.....Αφού ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ αρκεί ο ΚΑΘΕΝΑΣ να bench-άρει MONOΣ του και ΟΧΙ με έναν φίλο του μαζί και μετά να ανεβάσουν τα ίδια/παρόμοια σκορ.... :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αυτα ειναι για εσας που ειστε κοντα η σε στερια,εδω στην ακρη της νησιωτικης Ελλαδος που ειμαι (οπως και αλλοι) δεν γινεται.Το μονο που θα προσπαθησω ειναι επειδη θα εχω απο αναβαθμιση μια μητικη με nf4 ultra μπας και μπορεσω και παω 2.8-2.9 cpu και 240+ μνημες και ποσταρω σκορ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αυτα ειναι για εσας που ειστε κοντα η σε στερια,εδω στην ακρη της νησιωτικης Ελλαδος που ειμαι (οπως και αλλοι) δεν γινεται.Το μονο που θα προσπαθησω ειναι επειδη θα εχω απο αναβαθμιση μια μητικη με nf4 ultra μπας και μπορεσω και παω 2.8-2.9 cpu και 240+ μνημες και ποσταρω σκορ.

Γιατί εσένα δε μπορούμε να σου στείλουμε δηλαδή?.... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο,Μυτιληνη μενω,δεν ειναι κοντα,υπαρχουν και τα απαγορευτικα στα πλοια,μεταφορικα κλπ.

ΥΓ.Εχω μια 4200Τι AGP,αν την βαλω στην μητρικη μου θα κερδισω παραπανω ποντους με το 3DMark?Ηθελα να το ρωτησω στο αλλα θεμα αλλα ειπαμε εκει ειναι οι συμμετοχες.

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο,Μυτιληνη μενω,δεν ειναι κοντα,υπαρχουν και τα απαγορευτικα στα πλοια,μεταφορικα κλπ.

ΥΓ.Εχω μια 4200Τι AGP,αν την βαλω στην μητρικη μου θα κερδισω παραπανω ποντους με το 3DMark?Ηθελα να το ρωτησω στο αλλα θεμα αλλα ειπαμε εκει ειναι οι συμμετοχες.

Φίλε να μη σε απογοητεύσω αλλά έχουν ξεφύγει εντελώς στο 3dmark.

Εγώ με 7900 gto και δε βλέπω ούτε με κυάλια τις 5 πρώτες θέσεις.

Link to comment
Share on other sites

Nαι σε όσα 3d παίζει με την προυπόθεση να μην έχουν τρέξει πολλοί με αυτήν την κάρτα

και να έχουν πιο αδύναμα setup από εσένα.

Δες ας πούμε εμένα με την Χ1600ΧΤ είμαι μέσα στην 5άδα σε όλα τα 3d γιατί οι περισσότεροι

ήταν με 939 ή Ρ4 μηχανάκια.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί εσένα δε μπορούμε να σου στείλουμε δηλαδή?.... :confused:

Πω πω εδω γινονται πραγματα και θαυματα και εγω δεν πηρα χαμπαρι τιποτα,το ειχα ριξει στο benchmarking με ενα Celeron 366.

Και τι να βγαλεις απο δαυτον,τι ειναι ο καβουρας τι το ζουμι του:).

Μεσα και εγω,παω να δηλωσω συμμετοχη.

stealth

Link to comment
Share on other sites

Κάτι είχε ψυθιρίσει ο Τάσος πριν λίγο καιρό ... μάλλον αυτό θα ήταν

Μέσα έπεσες :033:

Παιδιά σόρρυ που δέν πρόλαβα να ποστάρω στην αρχή του thread ... και έπεσε ανυσηχία για την ομάδα.

Απλά έπεσα με τα μούτρα στις δοκιμές του νέου μου setup

Blitz Extreme+X6800+DDR3

:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.