Jump to content



Δήλωση συμμετοχής στο Η.Ο.Τ. UNITED


Recommended Posts

Σύμφωνα με αυτό http://www.pctechnology.gr/vbull/vb/showthread.php?t=38507&page=2

ας δηλώσουμε εδώ συμμετοχή όσοι ενδιαφερόμαστε να συμμετάσχουμε στην προσπάθεια ανόρθωσης της Ελληνικής μας ομάδας.

1.viper

2.MadCatMk2

3.Spyrus

4.dark22

5.stealth

6.soulclaimer

7. subneo (Δομοκός)

8.giorgos th. (Κυψελη)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply

Mέσα. Μάλιστα δανείζω και την καρτούλα μου Χ1600XT για να πάρουμε έξτρα πόντους.

Όποιος έχει ξεχασμένο hardware (κυρίως VGA μιας και μπαίνουν άνετα και γρήγορα)...

Με το σύστημα του hipro θα ανέβουμε στο overall βέβαια αλλά με low hardware πέρνουμε στις

υπομάδες.

Αθήνα - Ζωγράφου

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ είναι "hipro-project" όπως το λές......Είναι "Η.Ο.Τ. UNITED"......μεταξύ μας θα βοηθηθούμε όσο μπορούμε.... :001:

Καμία αντίρρηση.

Αλλά αν δεν έφερνες εσύ το υλικό, δε θα γινόταν όλη αυτή η δουλειά.

Οπότε πιστεύω δικαωματικά είναι hipro-project που θα βοηθήσει την HOT.

Παρακαλώ οι επόμενοι, να συνεχίζουν τη λίστα με την προσθήκη του ονόματος τους.

1. viper

2. MadCatMk2

3. Spyrus

Link to comment
Share on other sites

και εγώ μέσα είμαι, αλλά είμαι Κρήτη... Ηράκλειο, hardware δεν έχω αυτή τη στιγμή αλλά σε μερικές μέρες θα πάρω από το σέρβις το μονοβάθμιο...

Οπότε μπορώ να το δώσω σε άλλους που βρίσκονται Ηράκλειο...

Καλό θα είναι να υπάρχει τοπική οργάνωση σε πόλεις της επαρχίας έτσι ώστε να κινηθούμε γρηγορότερα...

Link to comment
Share on other sites

Όσοι δηλώνετε, γράφτε και το που βρίσκεστε αν θέλετε, να ετοιμάσω ένα χάρτη να δούμε πως θα γίνει το πράμα..

MadCatMk2 added 9 Minutes and 21 Seconds later...

1.viper

2.MadCatMk2

3.Spyrus

4.dark22

5.stealth

6.soulclaimer

Link to comment
Share on other sites

Βάζω και το δικό μου όνομα με λίγες επιφυλάξεις..

Δεν ξέρω δηλαδή όταν έρθει η σειρά μου αν θα έχω τον χρόνο…

Μέχρι τότε όμως σκέφτομαι αισιόδοξα οπότε…

1.viper

2.MadCatMk2

3.Spyrus

4.dark22

5.stealth

6.soulclaimer

7. subneo (Δομοκός)

Link to comment
Share on other sites

Mέσα και εγώ .......... φυσικά ....

και εγώ μέσα είμαι, αλλά είμαι Κρήτη... Ηράκλειο, hardware δεν έχω αυτή τη στιγμή αλλά σε μερικές μέρες θα πάρω από το σέρβις το μονοβάθμιο...

Οπότε μπορώ να το δώσω σε άλλους που βρίσκονται Ηράκλειο...

Καλό θα είναι να υπάρχει τοπική οργάνωση σε πόλεις της επαρχίας έτσι ώστε να κινηθούμε γρηγορότερα...

Μήπως να κανονίσουμε καμιά συνάντηση ????? ελπίζω να έρθεις αύριο .. να τα πούμε από κοντά ...:098: :098: :098: :098:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δε γράφετε με EDIT τα ονόματα στο ΠΡΩΤΟ πόστ?......Θα ψάχνουμε τις σελίδες μετά να δούμε τι γίνεται..... :001:

Μετά από κάποιο διάστημα δεν έχεις δικαίωμα να κάνεις edit πια απ'όσο ξέρω..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.