Jump to content



Δήλωση συμμετοχής στο Η.Ο.Τ. UNITED


Recommended Posts

  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply

Εγώ λέω ότι ΟΣΟΙ είναι από Αθήνα, να κανονίσουν ένα Σάββατο/Κυριακή να έρθουν στο εργαστήριο μου με ότι hardware μπορεί να διαθέσουν, να βάλω κι εγώ ότι έχω και να ξεκινήσουμε σιγά σιγά, για να έχουμε μετά και το περιθώριο να στείλουμε και στα παιδιά στην επαρχία.... ;):)

Όσοι είναι από Αθήνα και θέλουν, ας ποστάρουν εδώ για να μαζέψουμε ονόματα...... ;)

ΠΑΜΕ ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΠΑΙΔΙΑ.......ΜΗΝ το κ@λοβαράτε..... :033:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω ότι ΟΣΟΙ είναι από Αθήνα, να κανονίσουν ένα Σάββατο/Κυριακή να έρθουν στο εργαστήριο μου με ότι hardware μπορεί να διαθέσουν, να βάλω κι εγώ ότι έχω και να ξεκινήσουμε σιγά σιγά, για να έχουμε μετά και το περιθώριο να στείλουμε και στα παιδιά στην επαρχία.... ;):)

Όσοι είναι από Αθήνα και θέλουν, ας ποστάρουν εδώ για να μαζέψουμε ονόματα...... ;)

ΠΑΜΕ ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΠΑΙΔΙΑ.......ΜΗΝ το κ@λοβαράτε..... :033:

Εγώ κάποια στιγμή πριν τα Χριστούγεννα θα κατέβω Αθήνα.

Οι γνώσεις μου στο oc είναι περιορισμένες αλλά “μπορώ” να φέρω ολόκληρο το pc στο εργαστήριο σου ένα απόγευμα να του πιούμε το αίμα!

Το πρόβλημα είναι πως δεν θα έχω μεταφορικό..

Αν νομίζεις πως μπορούμε να κάνουμε κάτι (κάπως) στείλε μου πμ…

Όταν κατέβω θα μείνω στην Ν. Ιωνία..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω ότι ΟΣΟΙ είναι από Αθήνα, να κανονίσουν ένα Σάββατο/Κυριακή να έρθουν στο εργαστήριο μου με ότι hardware μπορεί να διαθέσουν, να βάλω κι εγώ ότι έχω και να ξεκινήσουμε σιγά σιγά, για να έχουμε μετά και το περιθώριο να στείλουμε και στα παιδιά στην επαρχία.... ;):)

Όσοι είναι από Αθήνα και θέλουν, ας ποστάρουν εδώ για να μαζέψουμε ονόματα...... ;)

ΠΑΜΕ ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΠΑΙΔΙΑ.......ΜΗΝ το κ@λοβαράτε..... :033:

ATOMA AΠΟ ΑΘΗΝΑ

1.viper

(συμπληρώστε παιδιά)

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά

Την Κυριακή μπορώ να έχω στου hipro5

1)Prommie

2)Waterchiller

3)BH-5 DDR

4)DFI Ultra-D socket 939

5)HD2900XT έτοιμη με μπλόκ να παίξει σε υδρόψυξη ή στο chiller (παίζει στα 970+/999+)

6)OCZ booster (για τάση στις ddr σε συμβατές μητρικές)

7)Παλιά πραγματάκια εποχής Pentium 3 (board,sdram,cpu's,slot1=>fcpga adaptor κλπ) για όποιον θέλει να ασχοληθεί.

Επίσης να υπενθυμίσω ότι ζητάω για bench

1)Mobile cpu's socket-479

Core Solo

Core Duo (Yonah core)

Core 2 Duo (Merom core) up to 667FSB

2)A64 cpu's socket 939 ... without cold-bug

Link to comment
Share on other sites

Τάσο πρωί θα πάτε?Έχω τον Dothan του laptop,αν σ'ενδιαφέρει να σου φέρω.Δυστυχώς δουλεύω και μπορώ μόνο αργά βράδυ..:105:

Λογικά απ'το πρωί θα μαζευτούν.

Εγώ θα αργήσω λίγο (μεσημέρι)

Ο Dothan δέν μου κάνει .... μόνο Yonah & Merom cores

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα από το LAB του Γιώργου.

Τα είπαμε και ετοιμάζει ωραία σκηνικά για αύριο.

Σας ζηλεύω που θα μαζευτείτε αύριο όλοι μαζί.:( Θα είναι καλή φάση.

Δυστυχώς αύριο πετάω για Κροατία, οπότε δε θα μπορέσω να περάσω.

Στην επόμενη γύρα όμως θα είμα μέσα!:001:

Παιδιά καλά αποτελέσματα αύριο.:023:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.