Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Πήγα E-Shop το πρωί και το πήρα.. E-Shop μενιδίου, τίγγα... περίμενα 10" σειρά.. αλλα ok, ήρθε μέσα σε 5" από την παραγγελια.

Μετά μου έσπασε τα νεύρα το battle, 5 φορες δεν μου έπαιρνε την game card, μέχρι που δοκίμασα με Internet Explorer και δούλεψε.. Περίεργο για Firefox.

Πάντως από γραφικά, 1680 x 1050, Σηκωμένα όλα Ultra, AAX8 k AF.. Και έχω 110 FPS Average. :dance3:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

MMO-Champion - Patch 4.0.6 - PTR Build 13529

patch 4.0.6 patch notes

PS σκέφτομαι να αλλάξω σερβο μιας και όσοι παίζανε στον ίδιο με εμένα σταμάτησαν. Είμαι alliance ποιος με θέλει; :p

Έγινε επεξεργασία από filthy_dwarf
Link to comment
Share on other sites

Αν θες σερβερ με Η/Α ratio 10/1 έλα σε εμάς, Lightning's Blade PVP..

Πριν το Cataclysm, είχαμε καθημερινά hordes στις πόλεις μας να κάνουν μικροεπιθέσεις (2-3 OP ατομα που απλά δεν ψόφαγαν), αλλά είμαστε καλύτερα από τον Stormscale όπου πριν το Cataclysm μέσα στις πόλεις τους οι alliance είχαν περισσότερα hordes από alliance :p.

Είναι οι Paragon στον σερβερ για αυτό και το unbalance..

+ Όποτε θες world PVP δεν θα χρειαστεί να ψάξεις

+ Αν είσαι καλός σίγουρα δεν θα πας χαμένος

- Αν δεν σου αρέσει το PVP, ξέχνα το

- Αν θέλεις να φαρμάρεις/dailies κτλ ξέγνοιαστος, ξέχνα το..

- Αν θες hardcore raiding, ξέχνα το, δεν υπάρχουν πλέον alliance hardcore στο realm.

Σε casual guild είμαι, μικρό progress έχουμε αυτή την στιγμή, αλλά τίποτα δεν μας εμπόδισε στο Wotlk να καθαρίσουμε τα πάντα έστω και καθηστερημένα.. τον Lich King τον φάγαμε με το 5% ή 10% buff..

Τι class παίζεις?

ΥΓ: απέφυγε Genjuros, είναι, γεμάτο παιδάκια έλληνες..

Link to comment
Share on other sites

Αν θες σερβερ με Η/Α ratio 10/1 έλα σε εμάς, Lightning's Blade PVP..

Πριν το Cataclysm, είχαμε καθημερινά hordes στις πόλεις μας να κάνουν μικροεπιθέσεις (2-3 OP ατομα που απλά δεν ψόφαγαν), αλλά είμαστε καλύτερα από τον Stormscale όπου πριν το Cataclysm μέσα στις πόλεις τους οι alliance είχαν περισσότερα hordes από alliance :p.

Είναι οι Paragon στον σερβερ για αυτό και το unbalance..

+ Όποτε θες world PVP δεν θα χρειαστεί να ψάξεις

+ Αν είσαι καλός σίγουρα δεν θα πας χαμένος

- Αν δεν σου αρέσει το PVP, ξέχνα το

- Αν θέλεις να φαρμάρεις/dailies κτλ ξέγνοιαστος, ξέχνα το..

- Αν θες hardcore raiding, ξέχνα το, δεν υπάρχουν πλέον alliance hardcore στο realm.

Σε casual guild είμαι, μικρό progress έχουμε αυτή την στιγμή, αλλά τίποτα δεν μας εμπόδισε στο Wotlk να καθαρίσουμε τα πάντα έστω και καθηστερημένα.. τον Lich King τον φάγαμε με το 5% ή 10% buff..

Τι class παίζεις?

ΥΓ: απέφυγε Genjuros, είναι, γεμάτο παιδάκια έλληνες..

i know ήμουν LB παλιά στους Fade έφυγα εποχές sunwell.

KoMM εμένα μαρέσει. βασικά τώρα φαντάσου μπορεί ένα group 85lvl να φάει wipe Hogger.... ΤΙ ΑΛΛΟ

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνησω οτι genjuros απο alliance μερια ειναι χαλια...

και μενα μ αρεσει το cata ειδικα μετα απο αποχη χρονων, σαν καινουργιο παιχνιδι μου φαινεται :hehe:

μια νοσταλγια με πιανει βεβαια οταν περναω απ τις παλιες περιοχες, δε συζητω καν για brs , oh teh memories! <3

Link to comment
Share on other sites

Στον lb δεν φταίνε οι paragon, μην τρελαθούμε... Από το tbc οι alliance είχαν πέσει πολύ, στο wotlk απλά δεν υπήρχαν!

Με εξαίρεση τον dangen (αν και σε αντίπαλο faction για μένα ο καλύτερος pvp hunter στον server τότε) και την παρέα του (όπου τον έβλεπα απλά μέναμέ καμία ώρα σκοτώνοντας ο ένας τον άλλον, τον είχε τσουξει που έβλεπε thoridal μόνο σε horde), ποτέ δεν gankαρα απρόκλητα.

Βέβαια όταν υπήρχαν στους alliance τυπάκια σαν τον thug που μόνο προκαλούσαν, έσκασε μύτη όλο το guild και σαρώναμε ότι υπήρχε...

Link to comment
Share on other sites

Καλά ναι, sorry, δεν φταίνε μονο οι Paragon, αλλά βοηθάνε σίγουρα :p

Ακόμα υπάρχει ο Thug νομίζω και είναι μ@κ@κ@ς, αλλά θα διαφωνήσω ότι ειδικά στον σερβερ μας μπορεί κάποιος alliance να "προκαλέσει"

Πως τρωει wipe κάποιος 85άρης στον Hogger? :S

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ πήγα 85 σε 5 μέρες από όταν βγήκε μάζεψα και 23Κ gold και έχω ένα μηνά να μπω τελικά δεν ήταν και κάτι τρομερό το βαρέθηκα (βέβαια με παίκτη στον Twilights hammer alliance λογικό:))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.