Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

στο cata το engine ειχε πολλές βελτιώσεις και οπτικά και στο κατά πόσο εκμεταλλεύεται το hw, αν περιμένεις τώρα να δεις πιο αληθοφανή, ατύχησες, ποτέ δεν στράφηκε σε αυτή την κατεύθυνσή.

και τα "παραμυθένια" του γραφικά μια χαρά εξυπηρετούν τον σκοπό τους.

οι pandaren θα τεριαξουν όπως και οι monk, αλλά η έλλειψη βασικού κακού για πρώτη φορά σε wow expansion έμενα μου λέει κάτι... η ηρεμία πριν την καταιγίδα!

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

σωστα, το θεμα ειναι οτι οταν εχεις ενα τοσο πετυχημενο τιτλο ο οποιος εχει κανει ρεκορ πωλησεων προσπαθεις μεσα στην 5ετια+ να βελτιωσεις το γενικοτερο feeling..εχοντας βγαλει τοσα εκατομμυρια ευρω εεε λογικο ειναι να περιμενω ενα high graphics pack να βελτιωσουν τα καρτουν τοσα χρονια..(π.χ graphics τυπου ''The two Worlds''..βεβαια αυτο δεν εγινε ποτε ωστε να μην χρειαστει καποιος να κανει αναβαθμιση στο pc του ωστε μην μειωθουνε οι συνδρομιτες..

Πιστευω οτι μετα το Lich King το WOW πειρε την κατω βολτα..μεχρι πριν λιγους μηνες επαιζα το cataclysm, προσωπικα δεν θα ξανασχοληθω..

Link to comment
Share on other sites

Aνοιγμα στην τεραστια Κινεζικη αγορα που πλεον δεν ειναι μονο φαρμερς! :p

Καμια 500.000 Κινεζακια να τσιμπησουν βλεποντας τα Παντα κ το κουνκφου κ την εκανε την μπαζα της παλι η Blizz :hehe:

Link to comment
Share on other sites

η blizzard θελει και επιτρεπει τα κινεζακια που πουλανε σαν τρελα gold και items διοτι οντως πουλανε χιλιαδες account σε αυτους..τα υπολοιπα περι banned Accounts ειναι για τα ματια του κοσμου..μια καλοστημενη επιχειρηση

Link to comment
Share on other sites

η blizzard θελει και επιτρεπει τα κινεζακια που πουλανε σαν τρελα gold και items διοτι οντως πουλανε χιλιαδες account σε αυτους..τα υπολοιπα περι banned Accounts ειναι για τα ματια του κοσμου..μια καλοστημενη επιχειρηση

Εγώ πάλι πιστεύω ότι παίρνει μίζα από τις chinese farming εταιρείες.

Αν ήθελε να τους κλείσει μπορούσε πολύ άνετα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι πιστεύω ότι ακόμα από το tbc το να έχεις περισσότερα gold απ όσα χρειάζεσαι για να παίζεις είναι πολύ εύκολο, άρα το να χρειάζεται να αγοράζεις gold σημαίνει ότι κανείς κάτι ΠΟΛΥ λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι πιστεύω ότι ακόμα από το tbc το να έχεις περισσότερα gold απ όσα χρειάζεσαι για να παίζεις είναι πολύ εύκολο, άρα το να χρειάζεται να αγοράζεις gold σημαίνει ότι κανείς κάτι ΠΟΛΥ λάθος.

Η εχεις μια στρατια απο αλτς κ θες να τους ντυσεις με boe epic :p

Link to comment
Share on other sites

To σίγουρο ειναι (για εμένα πάντα) οτι δεν θα στηθώ τα μεσάνυχτα για να το αγοράσω στα καταστήματα. Πέρασαν αυτές οι εποχές, και δεν νομίζω οτι το WoW το αξίζει αυτό πλέον.

Link to comment
Share on other sites

guys help λοιπον έχω το wow και παίζω εδώ και καιρο σε 3.3.5a privare server(free) όσπου ήπα να πάω σε σέρβερ που υποστιρίζει το cata ωράια εωσ εδώ πάτησα το BackgroundDownloader και κατέβαζε το πατσάκι για το 4.0.0 ωραια και καλα τελείωσε και τόρα τιποτα δεν έγινε κανενα πατσ και δεν μου εμφανίζει καμια αλλαγη. Κατέβασα WoW-3.3.0.10958-4.0.0.12911-NA-Stage-1 το 2 και το 3 τα κατέβασε το ^^ μονα τους. Σορρυ αμα σας κούρασα παρακαλώ τα φώτα σας

Link to comment
Share on other sites

guys help λοιπον έχω το wow και παίζω εδώ και καιρο σε 3.3.5a privare server(free) όσπου ήπα να πάω σε σέρβερ που υποστιρίζει το cata ωράια εωσ εδώ πάτησα το BackgroundDownloader και κατέβαζε το πατσάκι για το 4.0.0 ωραια και καλα τελείωσε και τόρα τιποτα δεν έγινε κανενα πατσ και δεν μου εμφανίζει καμια αλλαγη. Κατέβασα WoW-3.3.0.10958-4.0.0.12911-NA-Stage-1 το 2 και το 3 τα κατέβασε το ^^ μονα τους. Σορρυ αμα σας κούρασα παρακαλώ τα φώτα σας

Αγόρασε το παιχνίδι, φτιάξε λογαριασμό και παίξε στους official servers.

Link to comment
Share on other sites

:slap: οικονομική κρίση έχουμαι

Sorry κιολας που θα γίνω κακός αλλά κρίση μου φαίνεται έχουμε όπου μας βολευει. Η prepaid του WoW κάνει 20€ για 2 μήνες. Θα βγεις για 3 καφέδες λιγότερους που θα τους πιεις στο σπίτι σου και θα παίξεις. Ότι κάνω και εγώ...

Link to comment
Share on other sites

Sorry κιολας που θα γίνω κακός αλλά κρίση μου φαίνεται έχουμε όπου μας βολευει. Η prepaid του WoW κάνει 20€ για 2 μήνες. Θα βγεις για 3 καφέδες λιγότερους που θα τους πιεις στο σπίτι σου και θα παίξεις. Ότι κάνω και εγώ...

δεν έχεις άδικο για τις prepaid αλλα θέλεις και άλλα λεφτά για τα cd(για εμενα που δεν τα έχω)

Link to comment
Share on other sites

μα και εξαλλου ειναι παρανομο αυτο που κανεις, δεν μπορουμε να σε βοηθησουμε λογο των κανονων του φορουμ :)

όσω για το παράνομο πάω πάσω έστω ότι είναι παράνομο αλλά εγώ δεν σε ζήτησα να με πεις κάτι παράνομο απλά ρώτησα κάτι που είναι και στο retail wow διότι τα αρχεία είναι ίδια παντού :)

Link to comment
Share on other sites

όσω για το παράνομο πάω πάσω έστω ότι είναι παράνομο αλλά εγώ δεν σε ζήτησα να με πεις κάτι παράνομο απλά ρώτησα κάτι που είναι και στο retail wow διότι τα αρχεία είναι ίδια παντού :)

Tσου! Δεν ειναι έτσι. Απο την στιγμή που αλλάζεις τα αρχεία του παιχνιδιού παυει να ειναι νόμιμο. Με λίγα λόγια το official patch τα έκανε λίγο κ@λος με τα πειραγμένα αρχεία των πειρατικών σέρβερ.

Link to comment
Share on other sites

Tσου! Δεν ειναι έτσι. Απο την στιγμή που αλλάζεις τα αρχεία του παιχνιδιού παυει να ειναι νόμιμο. Με λίγα λόγια το official patch τα έκανε λίγο κ@λος με τα πειραγμένα αρχεία των πειρατικών σέρβερ.

μα δεν άλλαξα κανένα αρχείο απλα κατεβάζεις το wow απο τόρεντ ή απο όπου θες ακόμα και το εγκαταστείς το αυθεντικο και αλλάζεις μονο το realmist το πατσ ειναι το κανονικο και δεν το κατέβασα εγώ αλλά το downloader

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.