Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Βασικα ειχε και τα καλα ειχε και τα κακα του το vanilla κυριως ως προς το community .

Πιστευω αν δε ειχες ξεκινησει αρχη αρχη δε ειχες ελπιδες να μπεις σε καλο guild οσο καψιματιας η καλος παικτης απο πλευρας skill και να σουνα εκτος αν ειχες κανενα healer-dispeller.Βεβαια στο pvp το αντιθετο ακριβως αν το "ειχες" ακομα και με μετριο pve gear στην αρχη εκανες παπαδες και ανεβαινες rank τρελα

hahahha εμείς δώσαμε ashkandi greatsword of the brotherhood σε hunter ! dkp ftw ! πρώτο clear πρώτο server ashkandi..

warriors nerd rage quit klp.. βεβαια όταν παίζεις σε 18th naxxramas world clear guild τέτοια έχεις...

Δε ξερω φιλε μου τι επαιζε με την guild σου παντως αν συμβαινει αυτο που λες δικαιολογημενα το nerd quit απ τους warrior οπως επισης και μαλλον εγινε λιγο πλουσιοτερος ο Guild master σας τοτε απο καποιο τυχαιο donation στο paypal του.Ακομα και τοτε προφανως δε δινεις oh αχρηστο για τα stats λογω dkp το Dkp ηταν η φθηνη διακιολογια για τα ματια του κοσμου.

Έγινε επεξεργασία από Helly
Link to comment
Share on other sites

ahahahha εμείς δώσαμε ashkandi greatsword of the brotherhood σε hunter ! dkp ftw ! :p πρώτο clear πρώτο server ashkandi..

warriors nerd rage quit klp.. βεβαια όταν παίζεις σε 18th naxxramas world clear guild τέτοια έχεις...

Twilight's Hammer, Path of Wreckage guild? Ο Hunter που το πήρε ήταν ο GM?

Link to comment
Share on other sites

Γελανε και οι πετρες σε αυτο το server επαιζα τοτε....Τον seraphim τον ηξερα δια φημης...Εφτιαχνε και το Bank του διπλα μου στην Undercity.Επισης αν δε κανω λαθος ειχε το AQ mount στο server απο το gates of ΑQ οpening event.

Link to comment
Share on other sites

Τι μου θύμησες τώρα, επόχες '05-'06! Ο Seraphim μπήκε μετά LFTW Alliance? Αγαπημένες εποχές... UD Rogue full Bloodfang με Perdition's blade και tooth :D

Full bloodfang ειχε ο grunthar orc rogue.

Loot πηγα και εγω οταν αλλαξανε server.

Link to comment
Share on other sites

Γελανε και οι πετρες σε αυτο το server επαιζα τοτε....Τον seraphim τον ηξερα δια φημης...Εφτιαχνε και το Bank του διπλα μου στην Undercity.Επισης αν δε κανω λαθος ειχε το AQ mount στο server απο το gates of ΑQ οpening event.

Σωστα.ισραηλινος οποτε θα χε τιγκα bank ;)

Αργοτερα τον πουλησε σε ελληνοπουλο που επαιζε gul dan.

Link to comment
Share on other sites

Εμείς κλασσικά σε 35+ kills είχαμε 0 ass-candy...

Και φυσικά στο MC, ΜΟΝΟ Αριστερό binding, είχαμε 5.

Εμεις 1o kill ashkandi. Μετα το βλεπαμε μονο wowhead :D ολο η ******* mace του priest επεφτε.

Εγω το thunderfury το εφτιαξα σε αλλο expansion:whistle2:

Link to comment
Share on other sites

Άλλοι ανεβάσαμε Blacksmithing απο το 0 για να φτιάξουμε stormherald γιατί δεν έπεφτε ΠΟΤΕ, ΚΑΜΙΑ 2handa.

Άσχετα αν με το προκ ήταν σπασμένο το SH είδικά στο pvp.

Έχω ακόμα screenshots απο κόσμο να μου βρίζει την μάνα γιατί ήταν 10 δευτερόλεπτα stun lock με το SH + το παλιό καλό mace spec λολ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.