Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

ΤΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΟΥΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΕΣ ΕΚΔΟΣΕΙΣ

Στην usa ανταλλάσσουν ευρωπαϊκό κλειδί, μένει να αποδειχθεί αν ανταλλάσσουν και οι ευρωπαίοι.

Αν ξεκινήσει κάποιος χαρακτήρα με την προσφορά των 10 ημερών, μπορεί μετά να τον συνεχίσει αγοράζοντας το παιχνίδι, η τον έχασε;

Μπορεί να συνεχίσει Γιάγκο(έτσι έλεγε στην σελίδα της εγγραφής).

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εγκαταστάθηκε το patch και τώρα δε μπορώ να συνδεθώ καν στο παιχνίδι.

Συγχαρητήρια στη Blizzard. Πληρώνουμε 15 το μήνα για να κάνουμε μαιμουδιές για να παίξουμε. Ελπίζω να φάνε τις συνδρομές μας σε θεραπείες για καρκίνο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LL_NEO

Λοιπόν εγκαταστάθηκε το patch και τώρα δε μπορώ να συνδεθώ καν στο παιχνίδι.

Συγχαρητήρια στη Blizzard. Πληρώνουμε 15 το μήνα για να κάνουμε μαιμουδιές για να παίξουμε. Ελπίζω να φάνε τις συνδρομές μας σε θεραπείες για καρκίνο

Κι εγώ μπήκα πριν λίγο και μετα με πέταξε και τώρα δε μπορώ να ξαναμπώ... τι μαιμουδιά κανεις για να μπείς ?

Link to comment
Share on other sites

Έσβησα 2-3 folders που λέγανε σε ένα thread άνοιξα πόρτες και της παναγιάς τα μάτια, αλλά τίποτα. Τελικά δεν το έθεσα σωστά.

Πληρώνουμε 15 ευρώ, κάνουμε και μαιμουδιές και τελικά δεν παίζουμε!

Στο tracert μου βγάζει τα εξής

Tracing route to eu.logon.worldofwarcraft.com [80.239.178.113]

over a maximum of 30 hops:

1 <1 ms <1 ms <1 ms 192.168.1.1

2 38 ms 42 ms 44 ms bbras-_______.forthnet.gr [194.219.___.___]

3 * * * Request timed out.

4 * * * Request timed out.

5 * * * Request timed out.

6 * * * Request timed out.

7 * * * Request timed out.

8 * * * Request timed out.

Ας προσέξουν γιατί είμαι Σαββατογεννημένος και τους βλέπω να :rip:

Link to comment
Share on other sites

Τον βλέπω τον DJD να αναφέρεται ως εξής:

Στρατιώτης Πεζικού {Επίθετο Όνομα} 2005 Β ΕΣΣΟ, Undead Priest

Θα θέλει πριν πάει για βολή να κάνει κανα spell για 5% περισσότερες πιθανότητες να πετύχει 5άρι κτλ κτλ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LL_NEO

Τον βλέπω τον DJD να αναφέρεται ως εξής:

Στρατιώτης Πεζικού {Επίθετο Όνομα} 2005 Β ΕΣΣΟ, Undead Priest

Θα θέλει πριν πάει για βολή να κάνει κανα spell για 5% περισσότερες πιθανότητες να πετύχει 5άρι κτλ κτλ

ειδηκοτης heal, dspell, αρωστιες, ασπιδες και το βαζω στα ποδια λεμε γιατι τρωμε ξυλο

:hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ok εγω το ξεκεινησα το gUilt να τελειωνουμε. ονομα εβαλα paranoix αλλα αλαζη το ονμα αν δεν σας κανει. απλα χριαζομαι 9 υπογραφες. γιαυτο πρεπει να συναντηθουμε με την vailer να το κανουμε. οσοι ειστα σε guilt απλα καντε την σημερα αμ ειναι να βρεθουμε. για να κανουμε ενα καλο guilt ομως χρειαζομαστε πολλα ατομα. γιαυτο τι θα κανουμε θα βαλουμε και ξενους? η θα περιμενουμε αιωνιος ποτε θα βρουμε ελληνες?

Link to comment
Share on other sites

επιτελους ηρθε το original... τερμα οι server απο σηβιρια με 25 ατομα.... τερμα τα λειψα quests και τα χαμενα npcs... :p

παιζοντας εδω και μια εβδομαδα κατεληξα σε troll, αλλα ειμαι αναμεσα σε mage & priest, τι προτεινετε? ποια ιδικοτητα παιζει περισοτερο μεσα?

((επισης δε μπορω να βρω το s/n μεσα στην συσκευασια...πιο noob και απο τον noob))

Link to comment
Share on other sites

γτμ ο mage σκοτωνει τους αλλους με 2 το πολυ 3 spells... :)

απο την αλλη και εκεινος ειναι 2-3 melee hit ομως... :(

o priest εχει πιο αδυναμα attack spells και μου φαινεται και χειροτερο casting speed :( , αλλα απο την αλλη θεωρητικα μπορει να τον βαρας μια ωρα και να εινα ακομα ορ8ιος με ολα αυτα τα buffs που κουβαλαει :)

θελω εναν Priest που να βαραει σαν mage.... ΜΠΟΡΩ? :p

ρερε πειτε καμια γνωμη γιαυτα τα 2 occup.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.