Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από zyx

δεν περιμενα τετια πραγματα να γινονται και στο guilt μας. εγω περιμενα να ακουσο και πηγα και τους εκανα ντου και τους 4ερις και οποιον παρη ο χαρος. :PPP τι /dance ρε σφαξιμο και μετα /cheer

Επειδή δεν είμαι της ευγενής άμιλας εγώ χρησιμοποιώ το /spit :p

Link to comment
Share on other sites

Γιατί κοκαλώνει ( 2-3 φορές την ώρα ) ο υπολογιστής άσχετα, και δεν επανέρχεται παρά μόνο με reset;

Γιατί μετά από λαγκ χαλάει το περιβάλλον και δείχνει ο χαρακτήρας βυθισμένος στο χώμα;

Γιατί πετάει μπλε οθόνες;

Κατέβασα τους υπερχρονισμούς, άλλαξα οδηγούς μάταια!!

Τρέχει τα πάντα απροβλημάτιστα εκτός από το WoW!!

Ας απαντήσει κάποιος στα βασανιστικά αυτά ερωτήματα που ταλανίζουν σαδιστικά την εξέλιξη μου!! !! !!

Link to comment
Share on other sites

γιανγκο, να σε ρωτησω και εγω κατι με τη σειρα μου?

γιατι εδω και 4 μερες που σε εχω τρελλανει στο pm spam, δε μου εχεις απαντησει εστω 1 φορα...? :baby:

- Επισης προς τους κατεχοντες του παιχνιδιου

ο mage μπορει να εχει πετ? αν ναι σε τι lvl, και πως μπορει να το αποκτησει

- Τι ειναι τα instances?

- παιζει κανα portion απο μαγαζι για να τρεχεις πιο γρηγορα?

thank you :)

Link to comment
Share on other sites

γιανκο δεν ξερω να σε πω κατι. βαλτο μαμα και δες σιγα σιγα ισως τι φταιει.

ο mage πετ δεν περνει ποτε.

potion υπαρχουν αλλα μονο στο ah αλλα ψυλο απηθανο να βρης. ζητα απο κανεναν αλχιμιστη.

τα instance ειναι dungeon που εχει κατα 99% μονο elite και εκει βρησκονται τα καλυτερα αντικημενα για καθε παιχτη. εχει Instace για σχεδον ολα τα lvl σε διαφορες περιοχες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Σήμερα, στις 10:46]

γιανγκο, να σε ρωτησω και εγω κατι με τη σειρα μου?

γιατι εδω και 4 μερες που σε εχω τρελλανει στο pm spam, δε μου εχεις απαντησει εστω 1 φορα...? :baby:

- Επισης προς τους κατεχοντες του παιχνιδιου

ο mage μπορει να εχει πετ? αν ναι σε τι lvl, και πως μπορει να το αποκτησει

- Τι ειναι τα instances?

- παιζει κανα portion απο μαγαζι για να τρεχεις πιο γρηγορα?

thank you :)

Γιατί τον περισσότερο χρόνο βλέπω τηλεόραση περιμένοντας να ξεπαγώσει το παιχνίδι!!

Κάνε μια περίληψη εδώ, να σου απαντήσω σε όλα.

Ξεκινάω από την συγκεκριμένη: Δεν ξέρω αν μπορεί να αγοράσει ο μάγος πετ, αλλά ένας καλός τρόπος είναι να δοκιμάζεις σε κάθε lvl να αγοράσεις!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από TheRedeemer [Σήμερα, στις 10:41]

ρε παιδια για πειτε τα nicknames σας στον Daggerspine μπας και μαζευτουμε οπως τον παλιο καλο καιρο (L2 :p)

...μα δεν ειμαστε στο daggerspine...:wassat:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από TheRedeemer

ρε παιδια για πειτε τα nicknames σας στον Daggerspine μπας και μαζευτουμε οπως τον παλιο καλο καιρο (L2 :p)

Alliance δεν είσαι βρε? ο μόνος τρόπος να τα πούμε ingame, είναι εσύ ξάπλα και εμείς να φτύνουμε το πτώμα σου. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

φανη δε παιρνει ρε.. εχει special ability, που την εχει κανει migrate απο το l2 στο wow...

The spamming spell....στο l2, ειχε βγαλει μια ολοκληρη clan, knock out μονος του...

ολοι φωναζαμε ΕΛΕΟΡ οχι αλλο spam.... :p

Link to comment
Share on other sites

Λεπον....χθες αγαναχτησα πραγματικα με τα bugs :mad:

Δε ξερω τι φταιει,αλλα:

Κολαει σε Battle stance κ νομιζει οτι μαχετε συνεχος ακομα κ οταν ειμαι μονος.Επιπλεον ωρες ωρες με βαραν κ οι αορατοι εχθροι... :TD:

Koλαει σκυμενος κανοντας minning....

K το καλητερο ηταν αυτο :blink:

post-119-1416071928,3986_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

εχει δικιο σε αυτο που λεει ο zyx, εκτος απο τη φαση που σκυβεις...και μενεις σκυφτος... συνηθως ομως με μερικα απανωτα κλικς ερχεται, αυτο το bug το ειδα σχεδον σε ολους τους σπασμενους που επαιξα, αλλα και στον official

- να ρωτησω και εγω με τη σειρα μου, την ωρα την μαχης οταν κανεις τις αποφυγες, αυτο γινεται απο μονο του και τυχαια (βασιζομενο στο def. skill που εχεις) 'η υπαρχει τροπος να το ελεγχεις?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

εχει δικιο σε αυτο που λεει ο zyx, εκτος απο τη φαση που σκυβεις...και μενεις σκυφτος... συνηθως ομως με μερικα απανωτα κλικς ερχεται, αυτο το bug το ειδα σχεδον σε ολους τους σπασμενους που επαιξα, αλλα και στον official

- να ρωτησω και εγω με τη σειρα μου, την ωρα την μαχης οταν κανεις τις αποφυγες, αυτο γινεται απο μονο του και τυχαια (βασιζομενο στο def. skill που εχεις) 'η υπαρχει τροπος να το ελεγχεις?

Βασιζεται στο def και στα abilities που έχεις.

Το bug samael οφείλεται στο UUI, ή στο μοντ που έχεις βάλει...

Για το μινινγκ bug μου έχει τύχει 2-3 φορές αλλά με ενα jump διορθωνόταν, ή στη χειρότερη login-logout.

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Γιατί κοκαλώνει ( 2-3 φορές την ώρα ) ο υπολογιστής άσχετα, και δεν επανέρχεται παρά μόνο με reset;

Γιατί μετά από λαγκ χαλάει το περιβάλλον και δείχνει ο χαρακτήρας βυθισμένος στο χώμα;

Γιατί πετάει μπλε οθόνες;

Κατέβασα τους υπερχρονισμούς, άλλαξα οδηγούς μάταια!!

Τρέχει τα πάντα απροβλημάτιστα εκτός από το WoW!!

Ας απαντήσει κάποιος στα βασανιστικά αυτά ερωτήματα που ταλανίζουν σαδιστικά την εξέλιξη μου!! !! !!

Εχεις βάλει κανενα μοντ? Έισαι σίγουρος οτι το μηχάνημα ειναι σταθερό κατα τα άλλα? Εγω που παίζω overclocked, δεν εχω παρατηρήσει κανενα πρόβλημα, εκτος απο καποιο disconnect.

Link to comment
Share on other sites

παντος ειναι συγγεκριμενοι οι βραχη που το κανει οποτε δεν ξαναπας σε αυτους. αυτο εχω παρατηρισει. και αν κανεις καποια αλλοι εργασια ξεκολαει δεν υπαρχη προβλημα. πχ να ανεβης στο Mound:P

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper [Σήμερα, στις 15:55]

Εχεις βάλει κανενα μοντ? Έισαι σίγουρος οτι το μηχάνημα ειναι σταθερό κατα τα άλλα? Εγω που παίζω overclocked, δεν εχω παρατηρήσει κανενα πρόβλημα, εκτος απο καποιο disconnect.

Δεν έχω βάλει τίποτα εκτός του αυθεντικού.

Για την σταθερότητα πιστεύω ότι είναι κριτήριο το ότι τρέχει άνετα το L2 που είναι πιο βαρύ, καθώς και τα 3DMark2001 SE και 05.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.