Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από zyx

χαχαχαχαχα να ξες οτι θα εισαι αντιπαλος των παιδιων διοτι ολοι εχουμε horde ;p μολις πας 60 πες να μπω λιγο να δουμε τι κανεις :p

Ok! Θα το κανονησουμε. :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Stratos [Σήμερα, στις 15:03]

Οχι και ολοι...

Εγω εφυγα μαλλον νωριτερα για Mazrigos...

Αρχική απάντηση από Stratos [03-05-2006 07:39]

Παιδια, ειναι κανεις αλλος στον Mazrigos? Αντε να φτιαχνουμε κανα guild της προκοπης εκει...

Από ότι διαβάζω δεν άλλαξε η τύχη σου προς το καλύτερο : p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ [Χθες, στις 16:03]

Από ότι διαβάζω δεν άλλαξε η τύχη σου προς το καλύτερο : p

Χεχε, αν εξαιρεσεις οτι ξενοιασα απο τα lag,και τις 300ρες στην ουρα για να μπω, μαλλον οχι...οχι πως ειναι λιγο, αλλα θα ηθελα μερικους δικους μας...;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Stratos [Σήμερα, στις 08:33]

Χεχε, αν εξαιρεσεις οτι ξενοιασα απο τα lag,και τις 300ρες στην ουρα για να μπω, μαλλον οχι...οχι πως ειναι λιγο, αλλα θα ηθελα μερικους δικους μας...;)

Τέλος το lag και οι ουρές. Όλα πράσινα πλέον : )

Link to comment
Share on other sites

εχω προβλημα με το νεο patch του παιχνιδιου .... το κανει update ... μετα μου λεει να κανω restart to wow .... μου βγαζει ενα παραθυρο ... κανει download μεχρι 103/151 και μετα μου γραφει κατι για "tracker is not responding", και αν το αφησψ λιγη ωρα ακομα μου γραφει οτι εχω on το firewall μου ενω ειναι disable! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Το επικ σετ pvp αναβαθμίσθηκε.

Στο μπλε pvp πρέπει να αγοράσεις τα αναβαθμισμένα ρούχα, αφού ανέβεις πάλι rank.

Ιλαρόν !!

blizzard ftw. γιατι οτι πρεπει να ξαναπας rank14 για να παρεις τα νεα weapons Που το πας ;p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 12:26]

blizzard ftw. γιατι οτι πρεπει να ξαναπας rank14 για να παρεις τα νεα weapons Που το πας ;p

Μάλλον κάποιοι σκαπανείς του πνεύματος τα σκεφτήκανε αυτά : p

Αν δημιουργήσεις καινούριους στόχους σίγουρα κάποιους θα παρασύρεις να τους κυνηγήσουν.

Όταν γκρεμίζεις τους ίδη υπάρχοντες ψάχνεις για μαζοχιστές : )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.