Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από osiris

Δεν μπορω να το χαρακτηρησω ως ωραιο αλλα μεσω αυτου εβγαλα ολα μου τα αποθημενα

2 χρονων σχεδον που παιζω wow :p

πως τον εφτιαξες τον server? υπαρχει κατι που μπορω να κατεβασω να κανω και εγω το ιδιο?

πες καμια λεπτομερια plz, μου αρεσει πολυ αυτη η ιδεα : Ρ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stamatas [Σήμερα, στις 12:38]

πως τον εφτιαξες τον server? υπαρχει κατι που μπορω να κατεβασω να κανω και εγω το ιδιο?

πες καμια λεπτομερια plz, μου αρεσει πολυ αυτη η ιδεα : Ρ

πρωτα πρεπει να κατεβασεις το netframes 2.0 ειναι δωρεαν απο τη σελιδα τησ microsoft

μετα αφου κανεις install το netframes πρεπει ή σε καινουριο file ή σε αλλο μερος του

δισκου να κανεις install to wow και να βαλεις το patch 1.8 ακολουθως πρπει να κατεβασεις

τον emulator και να ακολουθησεις τις οδηγιες που μπορεις να βρεις

τωρα το λινκ για το κατεβασμα του emulator δεν το χω αλλα μολις το βρω θα το ανεβασω

αν θελεις να κανεις search να τον βρεις ονομαζεται: WoWemu 4735.1.9 Repack Release 3

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από osiris

πρωτα πρεπει να κατεβασεις το netframes 2.0 ειναι δωρεαν απο τη σελιδα τησ microsoft

μετα αφου κανεις install το netframes πρεπει ή σε καινουριο file ή σε αλλο μερος του

δισκου να κανεις install to wow και να βαλεις το patch 1.8 ακολουθως πρπει να κατεβασεις

τον emulator και να ακολουθησεις τις οδηγιες που μπορεις να βρεις

τωρα το λινκ για το κατεβασμα του emulator δεν το χω αλλα μολις το βρω θα το ανεβασω

αν θελεις να κανεις search να τον βρεις ονομαζεται: WoWemu 4735.1.9 Repack Release 3

το link του emulator, το γραφει στο video

Link to comment
Share on other sites

δε καταφερα να τον στησω τον σερβερ.

εβαλα παλι το wow. εβαλα το patch 1.8.0

κατεβασα το WoWemu 4735.1.9 Repack Release 3 και το εστεισα. δειχνει οτι ειναι ονλινε και παιζει μια χαρα στο 127.0.0.1 μπαινω και απο τον browser και το βλεπω κανονικα.

οταν τρεχω το wow.exe απο το παιχνιδι και παω να κανω login με το account που εφτιαξα γραφει την πρωτη φορα "wrong version etc...." και μετα συνεχεια "unable to connect"

το ΙΡ μου δειχνει οτι ειναι το 10.0.0.1

plz help

Link to comment
Share on other sites

Έγω που έχω παραγγήλει το BC από πλαίσιο και επίδη από της 24/9 που είχε γίνει η παραγγελία άλλαξα διέυθυνση και παρόλα τα δεκάδες email που τους έστιλά με έχουν συνδέσει με Κάιρο :mad: . Μήπως ξέρετε κανένα τηλέφωνο να τους πάρω? :cry:

Link to comment
Share on other sites

Τι παίζεται με το burning crusade? λειτουργεί ως αναβάθμιση του ήδη υπάρχοντος λογαριασμού ή απλά ενα exp σαν ενα μεγάλο patch ας πούμε? (δηλαδη μπορώ να εγκαταστήσω το burning crusade σε 2 υπολογιστές?) Κατι άλλο. Θα δημιουργηθούν νέεοι servers ή θα μείνουν ως έχει?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wolfenstein

Έγω που έχω παραγγήλει το BC από πλαίσιο και επίδη από της 24/9 που είχε γίνει η παραγγελία άλλαξα διέυθυνση και παρόλα τα δεκάδες email που τους έστιλά με έχουν συνδέσει με Κάιρο :mad: . Μήπως ξέρετε κανένα τηλέφωνο να τους πάρω? :cry:

To πλαισιο? 800-11-12345.

Αρχική απάντηση από disssconected

Τι παίζεται με το burning crusade? λειτουργεί ως αναβάθμιση του ήδη υπάρχοντος λογαριασμού ή απλά ενα exp σαν ενα μεγάλο patch ας πούμε? (δηλαδη μπορώ να εγκαταστήσω το burning crusade σε 2 υπολογιστές?) Κατι άλλο. Θα δημιουργηθούν νέεοι servers ή θα μείνουν ως έχει?

Οι server μενουν οι ίδιοι, αν δεν εχεις το expansion δε μπορεις να πας στη νέα περιοχή και δε μπορεις φυσικά να κανεις και level up ουτε και να χρησιμοποιήσεις τα νέα αντικείμενα.

Level 61 ftw

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

αν πχ βαλω στο a/h κατι και το αγορασει ο αλλος, αν δεν εχει tbc δε

μπορει να το φορεσει?

Αν ειναι με socket, δε νομίζω, αν ειναι απλό item τότε ισως...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.