Jump to content



creative zen prob :( plzzz help


perlepes

Recommended Posts

hi παίδες

πηρα πριν 5 μέρες το Creative zen micro 5gb Mp3 player.βασικα το πηρα και για μεταφορα αρχειων απο ενα netcafe που παω .παω σπιτι βαζω usb ολα καλα τα xp το βρηκαν και χωρις να βαλω οδηγο το εγκατεστησαν...παω στο netcafe βαζω το usb βρισκει μια συσκευη usb αλλα δεν λεει ποια και βγαζει σφαλμα κατι Mulfunction λεει..βλαβη το usb απο το pc δεν εχει παντως γιατι το ειχα δοκιμασει σε 5 pc στο netcafe..ξερετε τπτ?εχει κανενας το ιδιο προβλημα με αυτο η' κανα αλλο μοντελο creative?απογοητευση full.....και ειπα να τραβαω καμμια ταινια απο το cafe.plz οποιος ξερει κατι ας μου πει.

thanx :)

ξεχασα να πω οτι το Net cafe εχει win xp.

Link to comment
Share on other sites

τι χωριτηκοτητα ειναι και θες να τραβας ταινιες???

λιγο υπερβολικες απαιτισεις εχεις...

ισως να εχουν κλειδωσει με κποιον τροπο τους υπολογιστες στο ιντερνετ καφε...

δοκιμασε και σε καποιον φιλο σου.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω λεει 5gb.

Γιατι εχει απαιτησεις? Και εγω αυτο κανω.

Μπορεις να δεις ακριβως τι βλαβη λεει?

Την επομενη φορα που θα πας εγκατεστησε τους drivers στο pc του cafe και πες.

Link to comment
Share on other sites

υπερβολικος δεν νομιζω να ειμαι.τεσπα το netcafe δεν σε αφηνει να βαλεις κανενα software...σημερα που θα παω να δοκιμασω παλι και θα γραψω τη σφαλμα βγαζει

thanx για τις απαντησεις :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perlepes [13-02-2005 03:04]

hi παίδες

πηρα πριν 5 μέρες το Creative zen micro 5gb Mp3 player.βασικα το πηρα και για μεταφορα αρχειων απο ενα netcafe που παω .παω σπιτι βαζω usb ολα καλα τα xp το βρηκαν και χωρις να βαλω οδηγο το εγκατεστησαν...παω στο netcafe βαζω το usb βρισκει μια συσκευη usb αλλα δεν λεει ποια και βγαζει σφαλμα κατι Mulfunction λεει..βλαβη το usb απο το pc δεν εχει παντως γιατι το ειχα δοκιμασει σε 5 pc στο netcafe..ξερετε τπτ?εχει κανενας το ιδιο προβλημα με αυτο η' κανα αλλο μοντελο creative?απογοητευση full.....και ειπα να τραβαω καμμια ταινια απο το cafe.plz οποιος ξερει κατι ας μου πει.

thanx :)

ξεχασα να πω οτι το Net cafe εχει win xp.

Αυτο παντως μου συμβαινει εμενα

με το Creative Zen 30gb και με φορητο σκληρο δισκο usb...

τα XP μου βγαζουν

"error/unrecognized device "

οταν το συνδεω στος μπροστινες USB θυρες του κουτιου

αντι για τις κανονικες θυρες της μητρικης USB 2.0....

δοκιμασε το εαν μπορεις...

μπορει οντως να ειναι τοσο απλο....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.