Jump to content



Navman pin (mio digiwalker 168) gps system


Τζώρτζης

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

2 καρτες των 1 gb ??? Ποσο πηγε ολο το navman μονο του και ποσο ολο το πακετο? Ψηνομαι να παρω και εγω ρε γμτ, γιατι μεχρι και στην περιοχη μου χανομαι !!!

Για Ελλάδα μακράν καλύτερο από ότι έχω μάθει είναι το destinator3.

Kόστισε περίπου 780 με τα μεταφορικά.

Αρχική απάντηση από fANiS_K

Καλοριζικο Τζωρτζη!!Ωραια παρουσιαση!

Με δουλεύεις μικρέ paintballά???? :):p:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αγόρασα σήμερα ένα Gps Receiver της Pretec για το s100...

Υπάρχει αισθητή διαφορά με το σήμα του ΜΙΟ μιας και πιάνω σταθερά 10+ δορυφόρους και μέσα στο σπίτι έχω 5+!.....στο ΜΙΟ έχω 8 έξω και 3-4 σπίτι...πολύ ικανοποιημένος και με το πρόγραμμα destinator 3 gr όλα πάνε ρολόι!!!!!!!!Και το παράξενο είναι πως μου το τρέχει com5 , 57600/nmea....πολύ γρήγορα!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Τζώρτζης [Σήμερα, στις 11:18]

Οι φωτογραφίες είναι τραβημένες μέσα στο σπίτι διότι χιονίζει έξω! ....

ψαξε να βρεις το ActiveSync Remote Display και σταματα να τραβας φωτος απο τα μηχανακια :D

(δεν ξερω αν μπορεις να το βρεις μονο του, ειναι στο πακετο Microsoft Powertoys For Windows Mobile-Based Device)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45

ψαξε να βρεις το ActiveSync Remote Display και σταματα να τραβας φωτος απο τα μηχανακια :D

(δεν ξερω αν μπορεις να το βρεις μονο του, ειναι στο πακετο Microsoft Powertoys For Windows Mobile-Based Device)

έχω το resco screen capture αλλά δε μου έκοψε.. και ένα άλλο πρόγραμμα συγχρονισμου και έλεγχου μέσω του υπολογιστή αλλά δε το χω βάλει μετά το φορμάτ.ευχαριστώ πάντως :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.