Jump to content



Coolermaster Cosmos RC1100 S


orion

Recommended Posts

Νόμιζω έκανες λάθος στο όνομα μαχεροβγάλτης είμαι οχι μόσχαρι :D:smile039:

masxerofkartis μάλλον και εσύ έκανες λάθος στο όνομα σου...:p:D

ωραίο μηχάνημα φίλε... να σου πω το μαγαζί που έδειξες στέλνει και Ελλάδα?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply
Όχι δυστυχώς :( , αλλα το πιο κοντινό που υπάρχει είναι www.pixmania.gr έχει το cosmos 1000 νομίζω :D

α ωραία... τώρα που το σκέφτομαι και το soprano που έχω καλό είναι:D βασικά κοίταγα κάτι τριπλά ψυγεία και μου φάνηκαν φθηνά αλλά μετά έκανα την μετατροπή σε ευρώ και κατάλαβα ότι είναι ίδιες τιμές πανω κάτω με εδώ...:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν ψωνίζω από multi δεν υπάρχει στην κύπρο έτσι δεν ξέρω :p

εε βασικά ότι και να κανεις πάνω κάτω 1-2-3 ευρώ άντε το πολύ 5 γλιτώνεις τίποτα παραπάνω και αυτό , ΜΕΡΙΚΈΣ ΦΟΡΕΣ:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αυτο ειναι το silver... Το δικο μου ειναι το black...

Χωραει και σενα...τι θα βαλεις μεσα?

θελω να βαλω 4 σληρουσ ψυγειο 3πλο και τα σχετικα με αντλιες και λοιπα και τη μητρικη τη P5E τη χωραει ε?επισης το τροφοδοτικο και αυτα + 2 dvd rom

αν τα χωραει πες μου να το παραγγειλω

Link to comment
Share on other sites

θελω να βαλω 4 σληρουσ ψυγειο 3πλο και τα σχετικα με αντλιες και λοιπα και τη μητρικη τη P5E τη χωραει ε?επισης το τροφοδοτικο και αυτα + 2 dvd rom

αν τα χωραει πες μου να το παραγγειλω

κάντα x2 όλα και ακόμα θα τα χωράει :p χτύπα το

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω το cosmos s εγώ έχω το stacker αλλά το cosmos έχει έτοιμη θέση στην οροφή του για ψυγείο τριπλό το οποίο στηρίζετε με βίδες μαζί με τους ανεμιστήρες σαν σάντουιτς πάνω στο κουτί

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω το cosmos s εγώ έχω το stacker αλλά το cosmos έχει έτοιμη θέση στην οροφή του για ψυγείο τριπλό το οποίο στηρίζετε με βίδες μαζί με τους ανεμιστήρες σαν σάντουιτς πάνω στο κουτί

μαλλον θα το παρω να δω λιγο και τι θα πει ο οριον

Link to comment
Share on other sites

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.806606

αυτο εδω ειναι?η μηπωσ κανο λαθος?βασικα ποσο εχει?και αν ειναι αυτο γιατι αυτο εδω δεν εχι στα πλαινα τζαμακι?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.