Jump to content



Coolermaster Cosmos RC1100 S


orion

Recommended Posts

Τροφοδοτεις σωστα το panel? Αν δε πεζει το πας πισω...

Αλλα μου φενεται περιεργο να πεζει μονο και οχι με το καπακι...

κανονικότατα.....με τον ανταπτορα...!

θα μου κανεις μια χαρη?

υπάρχει περίπτωση να βγαλεις μια λεπτομερή φωτο το πλαστικό σου κάλυμμα ?

απο την κατω μερια.....

προσπαθώ να δω αν μπορώ μονος να το φτιάξω γιατι ειμαι βολο και το rma ειναι αθηνα......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

για την ιστορια...............

το κουμπί μετά από αρκετό παίδεμα και τρίψιμο με το μαγικό δάχτυλο του georgevasil (βρήκε το σημειο G του.....) αρχισε να δουλεύει κοντά στο τέλειο.........

αλλα ειχα ηδη στειλει mail στην coolermaster (στα κεντρικα) και μου έστειλαν χωρις πολλα πολλα με courier 2ο καπακι.......εχουμε και καβαντζα τωρα !

το κουτί πάντως respect.............

[ATTACH]3411[/ATTACH]

κυριολεκτικά.........για φίλημα....

όσο για την θήκη του............χωράει τα πάντα.....ακόμα και άνθρωπο !

[ATTACH]3412[/ATTACH]

post-200-1414343156,8766_thumb.jpg

post-200-1414343156,9468_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ειναι πολυ ομορφο τελικα μετα απο πολλες επιφυλλαξεις το αποκτησα και εγω. Απλα στο ψυγειο του εχω για την ωρα πρασινους ανεμιστηρες και μου χαλαει λιγο το design με τον κοκκινο που εχει μπροστα

Ερωτηση παιδια αν ξερετε...Ποιος ειναι ο επισημος εισαγωγεας coolermaster στην Ελλαδα???

επίσης κοπελια.....με την Thermalright Ultra-120 eXtreme δεν συνεργάζεται.........μεγάλη ξενερα οταν ανακάλυψα οτι δεν έκλεινε το πλαϊνό καπάκι...εκτός αν βγει ο 200αρης..........

Παντως αν βγαλεις τον 200αρη και δεν τον χρειαζεσαι τον αγοραζω bananabananabananabananabanana

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.