Jump to content



CHIEFTEC 360 WATT 24pin :37,5 EYRW


GnG1416003205

Recommended Posts

Επειδή αυτή τη στιγμή είμαι με ένα compaq 220w τροφοδοτικό.Αξίζει να αγοράσω το παραπάνω?.Αυτή τη στιγμή δεν διαθέτω παραπάνω χρήματα.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αν μας πεις σε τι μηχανημα (cpu-gpu κλπ) θα το βαλεις θα μπορεσουμε να δωσουμε πιο εγκυρη απαντηση. Γενικα ειναι πολυ καλο για τα λεφτα του και στην κατηγορια του...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pcfreak [Σήμερα, στις 15:26]

Αν μας πεις σε τι μηχανημα (cpu-gpu κλπ) θα το βαλεις θα μπορεσουμε να δωσουμε πιο εγκυρη απαντηση. Γενικα ειναι πολυ καλο για τα λεφτα του και στην κατηγορια του...

p4 2.4 ,768ddr, 2x80gb wd, audigy2, 9800pro ,dvd rom,dvd-rw, 5 κλεισμένες usb 2.0

Το σημαντικό μου πρόβλημα είναι ότι η 9800pro δεν αποδίδει όσο θα έπρεπε και νομίζω οτι δεν της αρκεί το ρεύμα.(στο cs:source artifacts.30-60 τα fps.Αρκετά χαμηλά δεν είναι για την κάρτα μου?)

Βλέπω γενικά τιμές 100-150 ευρώ.Πολύ φθηνό για να είναι καλό?

Επίσης το 24pin τι σημαίνει?Έχει και ένα χωρίς 24 pin και είναι 10 ευρώ φθηνότερο.

Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει χώρος δίπλα στο 20πινο βύσμα της μητρικής, το 24πινο μπαίνει και χωρίς μετατροπέα. Το chieftec είναι πολύ καλή επιλογή, σίγουρα καλύτερο από 400-450w no name του κιλού.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma [Σήμερα, στις 14:44]

Αν υπάρχει χώρος δίπλα στο 20πινο βύσμα της μητρικής, το 24πινο μπαίνει και χωρίς μετατροπέα.

Αλήθεια πως μπορεί να γίνει αυτό;

:OT:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.