Jump to content



Post your 3DMark 11 score


TASOS

Recommended Posts

Κάντε πόστ εδώ τα σκόρ σας , με το νέο 3DMark 11.

Το screenshot θα πρέπει να περιλαμβάνει εκτός του 3DMark 11 σκόρ ... και GPU-Z και CPU-Z (μαζί με tab μνημών).

Καλοδεχούμενα και 2-3 λογάκια για το σύστημα σας.

Οποιος έχει ήδη advanced license ή άλλη ... μπορεί να ανεβάζει και το αντίστοιχο link από το ORB.

//

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply

Θα γράψω και για 1-2 θεματάκια που γνωρίζω μέχρι στιγμής.

1)Τα SLI συστήματα έχουν πρόβλημα και δέν τρέχουν σωστά ή και καθόλου το bench ... είναι θέμα drivers.

Αναμένουμε νέους από την Nvidia.

2)Οσοι χρήστες δέν μπορούν να τρέξουν τα Physics και Combined tests ... θα πρέπει προσωρινά , να κάνουν disable το SystemInfo scan ... μέχρι να βγεί κάποιο patch.

Link to comment
Share on other sites

Ετρεξα κι εγω ενα :D

3dm11.th.jpg

Μη με βρισετε για το μεγεθος της εικονας, η οθονη φταιει :D - εβαλα Afterburner γιατι κατι παιζει με την 580 και το GPU-z δε μου ανοιγει :(

Το url του σκορ ειναι αυτο

Το συστημα αποτελειται απο εναν Core i7 965 @ default HT ON, μια GTX 580 @ default, 12GB RAM @ 1600 CL7 και Windows 7 x64!

Το τεστ το τρεξα χωρις Aero γιατι μου κολλαει οταν ειναι ενεργοποιημενο (πεταει ενα error ;))

Link to comment
Share on other sites

Χάχά ... να και ένα bench , που επιτέλους θα μπορούν να παίζουν και οι Phenom :046:

TASOS added 4 Minutes and 11 Seconds later...

Μη με βρισετε για το μεγεθος της εικονας, η οθονη φταιει :D

Μιά χαρά είναι.

Τουλάχιστον εσύ έβαλες το thumbnail .... ενώ ο aristidis παραπάνω άν μπορούσε θα έβαλε όλη την ανάλυση της 32άρας του :003:

//

Πέρα από την πλάκα ... όσοι μπορείτε κάντε edit και βάλτε το forum thumbnail από το imageshack.

Link to comment
Share on other sites

Τάσο, έχω και εγώ phenom II Χ4, απλά την κάρτα την τοποθέτησα στον fileserver για δοκιμές καθαρά. Στον καλό λέω να βάλω κάποια 6990/6970 μόλις βγει.

Παρόλο που έχω παλιό cpu αποδίδει ικανοποιητικά παντού(και 939 να είχα πάλι θα έτρεχε cryostasis).

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια γιατι δεν με αφηνει να το τρεξω? Μου βγαζει το μηνυμα που βλεπετε στο attachment μολις παω να το τρεξω σε αυτο το μηχανακι. Πρεπει να εχω directX 11 καρτα γραφικων για να τρεξει?

stealth

post-7559-1442175675,3852_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το σκόρ του ultraex2003 είναι αυτό που συμπλήρωσε τη δεκάδα για την κλήρωση των 2 advanced αδειών.

Είναι κάποιος που επιθυμεί να εξαιρεθεί από την κλήρωση ? (γιατί π.χ. δέν θα του είναι χρήσιμο) ?

//

Η συνέχεια του thread είναι απλά για να ποστάρετε τα σκόρ σας.

Καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

1)Φίλε aristidis , λυπάμαι αλλά δέν μπορείς να συμμετέχεις στην κλήρωση , γιατί έχεις ήδη άδεια advanced ... και θα είναι αδικία για τους υπόλοιπους.

//

2)Φίλε stealth , λυπάμαι αλλά ούτε εσύ μπορείς να συμμετέχεις στην κλήρωση γιατί δέν μπόρεσες να τρέξεις το bench.

//

Μιάς και είστε εκτός κλήρωσης , θα σας παρακαλούσα να βοηθήσετε στην επιλογή των νικητών.

Στο φίλο stealth θα στείλω με pm (σε 5min) την λίστα με τις συμμετοχές και τον αριθμό της καθεμίας δίπλα της , ώστε να την έχει πρίν την κλήρωση (σαν συμβολαιογράφος)

Το φίλο aristidis θα παρακαλούσα να επιλέξει δύο νούμερα (από το 1 έως το 10) ... σε μία ώρα από τη δημοσίευση του πόστ μου.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.