Jump to content



Συλλογή από επεξεργαστές


bfc_xxx

Recommended Posts

Καμιά αντίρρηση, αλλά εσύ φαίνεται σαν να τα έχεις κρατήσει όλα :p

Εντάξει και εγώ έχω παλιό hardware, αλλά επεξεργαστές, μνήμες, μητρικές μπορούν να πουληθούν, χαριστούν. Όχι τώρα προφανώς αλλά μόλις αρχίσουν να ξεπερνιούνται, όσο διατηρούν ακόμα μια κάποια αξία.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι !!!

Από μένα χίλια μπράβο , αφού το κάνεις κέφι και τους κρατάς.

Είχα και εγώ πάαααρα πολλά cpu από Intel 286 era ... και μετά , αλλά δυστυχώς αναγκάστηκα να τα ξεφορτωθώ πέρσι λόγω ανακαίνισης-καθαριότητας :)

Βέβαια έχω ακόμη αρκετά πραγματάκια ....

Link to comment
Share on other sites

Καμιά αντίρρηση, αλλά εσύ φαίνεται σαν να τα έχεις κρατήσει όλα :p

Εντάξει και εγώ έχω παλιό hardware, αλλά επεξεργαστές, μνήμες, μητρικές μπορούν να πουληθούν, χαριστούν. Όχι τώρα προφανώς αλλά μόλις αρχίσουν να ξεπερνιούνται, όσο διατηρούν ακόμα μια κάποια αξία.

Τα περισσότερα από αυτά όταν έφτασαν στα χέρια μου ήταν ήδη πολύ ξεπερασμένα.

Αυτά είναι !!!

Από μένα χίλια μπράβο , αφού το κάνεις κέφι και τους κρατάς.

Είχα και εγώ πάαααρα πολλά cpu από Intel 286 era ... και μετά , αλλά δυστυχώς αναγκάστηκα να τα ξεφορτωθώ πέρσι λόγω ανακαίνισης-καθαριότητας :)

Βέβαια έχω ακόμη αρκετά πραγματάκια ....

Και εγώ τα χοντρά τα ξεφορτώνομαι όσο πιο γρήγορα γίνεται. Την προηγούμενη βδομάδα πέρασε ένα τρίκυκλο που τα παίρνει για ανακύκλωση και γέμισε 2 φορές με κουτιά, τροφοδοτικά κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.