Jump to content



Καφετο κορσα @σαβκο


GoMaR

Recommended Posts

Πολύ ωραία περάσαμε, αν και άργησα λίγο να έρθω!

Χάρηκα πολύ που γνωριστήκαμε, όντως είναι πολύ διαφορετικό να γνωρίζεις από κοντά άτομα που ήξερες μόνο από τη φωνή και τα γραπτά!

 

Οι φωτογραφίες του GoMaR άπαιχτες και το Ε30 του Πέτρου ακόμα πιο άπαιχτο!! :hehe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, χάρηκα που σας γνώρισα όλους και θα τα πούμε και στην virtual πίστα κάποια στιγμή.

 

1 hour ago, liakjim said:

@PetrosD, αν το ήξερα θα επέστρεφα από διαφορετικό δρόμο.

 

Πρέπει να μας πέτυχες τη στιγμή που είχα πάει τα παιδιά @GoMaR και @djkostas βόλτα.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος PetrosD έγραψε:

Παίδες, χάρηκα που σας γνώρισα όλους και θα τα πούμε και στην virtual πίστα κάποια στιγμή.

 

 

Πρέπει να μας πέτυχες τη στιγμή που είχα πάει τα παιδιά @GoMaR και @djkostas βόλτα.

 

Ακριβώς για αυτό το είπα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@liakjim

Έβαλε ο αδερφός μου στις 5 το απόγευμα τις ρυθμίσεις που πόσταρες (γιατί έχω θα έκανα τριπλάσιο χρόνο από εκείνον να τις βάλω) και μέχρι τώρα δεν έχουμε σταματήσει να παίζουμε. Τώρα διάλειμμα για φαγητό και μετά πάλι! Το παιχνίδι είναι πολύ καλό!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος liakjim έγραψε:

Ιάσονα στο είπα. Χάλια οι φωτογραφίες σου. Κρίμα το κανόνι. Του Παναγιώτη πιο ωραίες.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Oχι ρε μεταξύ μας τα πορτραίτα του ήταν άπαιχτα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Βάζω υποτιτλισμό μιας κ με ενέπνευσαν οι φώτος.

 

Σε κείνη που έχεις τον μεσιέ Λιακ μόνο είναι από την κολεκσιόν τρίχας 2017-2022 ανοιξοκαλόκαιρο. :hehe:

 

Σε κείνη που έχει το ζεύγος του Παναγιώτη Faust με τον Γιάννη ειναι μετά την τελετή στο δημαρχείο.Κάναμε κρυφά σύμφωνο συμβίωσης κ έβαλαν εμένα κουμπάρο για να συμπληρωθεί καλά το τρενάκι. :kiss2::amen:

 

Σε κείνη που έχεις τον Κωστή DJKostas είναι σε φάση περισυλλογής.Το πρόβλημα είναι αν θα πήγαινε καλύτερα με λιγότερο κάμπερ.

 

Εκεί που ο Γιάσονας κρατά τη μηχανή αναλογίζεται μήπως έπρεπε να με δώσει κ άλλο κάτ γιατί ήμαν στο όριο.

 

Κρίμα που δεν ήμανε κ γω να καούν τα φίλμια.:hehe:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Billys said:

Μπραβο ρε guys ωραια φαση! Αντε να κανονισουμε και καμια πανελληνια καποια φορα..:T:

Αν είναι για πανελλήνια το λογικό είναι να βρεθούμε στη μέση ε? Άντε ελάτε Κοζάνη όλοι και για δώρο θα σας πάω να δείτε τη κατεστραμμένη γη γύρω απο το εργοστάσιο της ΔΕΗ. ^_^

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.