Jump to content



Καφετο κορσα @σαβκο


GoMaR

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ζέστανε πλέον για τα καλά και είναι επιτακτική η ανάγκη να αφήσουμε λίγο τις τιμονιέρες μας για να βρεθούμε για ένα καφεδάκι (ή μια μπυρίτσα)! Ρίξτε προτάσεις για μέρος  και μέρα (και ώρα αν θέλετε) και αποφασίζουμε!

Η δικιά μου πρόταση: Τετάρτη 01/06/16 απόγευμα στο Maamaya στη Πεύκη στο κολυμβητήριο (το παλιό flocafe) να καλωσορίσουμε και το Καλοκαίρι!

 

Εννοείται ότι είναι όλοι προσκεκλημένοι αλλά θα "χτυπήσω" το καμπανάκι στους ποιο πιθανούς "πελάτες"... @GoMaR @liakjim @wargasm @geovas77 @uhu @gchristod @wolves  @GeoF1 @Lazy Dog @djkostas @troffeo @thazio @cpgr(Αθηναίος?) @fuz10n @spyder(Αθηναίος?) @PetrosD

 

Ουπς, ξέχασα τον @sstav:D

Έγινε επεξεργασία από Aris Teidis
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τετάρτη απόγευμα δεν μπορώ  γιατί πηγαίνω τη μικρή σε μάθημα, γενικά καθημερινές δύσκολο το βλέπω γιατί μαζεύεστε και στα ΒΠ και έχω να κάνω δρόμο για να ανέβω προς τα εκεί.

 

Κυριακή πρωί είναι η καλύτερη ώρα για μένα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Από αυτούς που απάντησαν έχουμε σχεδόν ισοψηφία:

Τετάρτη: @GoMaR @liakjim @wargasm  @troffeo @thazio και ΕΓΩ:p!

Κυριακή: @GoMaR @liakjim @Lazy Dog @djkostas @geovas77

οπότε το βλέπω να χωριζόμαστε σε δυο ομάδες...:(

Link to comment
Share on other sites

ε ολο και καποιος @gchristod θα εμφανιστει την Τεταρτη..Το κλεινουμε ;; 
@wolves @GeoF1 @fuz10n @uhu @spyder @Lylankor  @Lazy Dog @Thodoris1884 (λεμε τωρα) ??

(Αρη πρεπει να αποφασισουμε την ημερα  για να ξερω ποτε να παω να παρω τη πλαστικουρα σου :p )

 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος GoMaR έγραψε:

ε ολο και καποιος @gchristod θα εμφανιστει την Τεταρτη..Το κλεινουμε ;; 
@wolves @GeoF1 @fuz10n @uhu @spyder @Lylankor  @Lazy Dog @Thodoris1884 (λεμε τωρα) ??

(Αρη πρεπει να αποφασισουμε την ημερα  για να ξερω ποτε να παω να παρω τη πλαστικουρα σου :p )

 

Το κλείνουμε το κλείνουμε!

Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ παίδες, καθημερινές για μένα πλέον είναι γενικά δύσκολο και ειδικά Τετάρτες αδύνατον. Σαββατοκύριακα είναι βολικότερα. Θα τα πούμε στην επόμενη συγκέντρωση, να έχω ξαναρχίσει κιόλας το άθλημα γιατί η τιμονιέρα παρότι ήρθε μέχρι ώρας μόνο μαζεύει σκόνη. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος gchristod έγραψε:

γιατί η τιμονιέρα παρότι ήρθε μέχρι ώρας μόνο μαζεύει σκόνη. 

Δεν πειραζει, αστην να συνηθίζει στην σκονη που θα τρως μολις ξαναρχισεις το αθλημα :hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, wargasm said:

Παιδια και εγω δυσκολο αυτες τις 2 βδομαδες γενικα, καθως σαββατο παντρευομαι, και τρεχω οσαν το π$%^η...

Αν πατε καλα να περασετε!

Μην ανησυχείς ρε θα φέρω κασετόφωνο,θα φωνάξουμε την σερβιτόρα και θα πατήσεις το "play"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.